HOROSKOP TÝDNE OD 22. DO 28. ČERVNA 2015
Horoskop týdne od 22. do 28. června 2015

 

připravil Ing. Richard Stříbrný

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto týdne ( platnou pro celý svět ) je bezesporu harmonická vazba mezi Jupiterem s Venuší ve Lvu a Uranem v Beranu, která pravděpodobně lidstvu přinese další objevy a vynálezy, které nám přinesou pokrok na poli materiálním i duchovním. Vyznamenat se může zejména letectví a kosmonautika. V důležitých mezinárodních jednáních by mohlo dojít k pozitivním obratům ( zejména pak ve druhé půli tohoto týdne ), klima v přírodě i ve společnosti by se mělo oteplovat. První půli týden ovlivní méně příznivá kvadratura mez i Merkurem v Blíženích a Neptunem v Rybách, která může přinést více vlhkosti či chaosu v mezilidských vztazích.

Pondělí a úterý

Merkur v kvadrátu s Neptunem nevytváří zrovna ideální klima pro nákupy zboží trvalejší hodnoty či nemovitostí. Možná jsou setkání s podvodníky nebo zakoupení zboží se skrytými vadami. Řidiči by měli být velmi opatrní, jelikož se zvýší riziko setkání se zfetovanými či s podnapilými účastníky silničního provozu. V pondělí odpoledne se na ekliptice dokonce vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Panně, Merkurem v Blíženích a Neptunem v Rybách. Tato komplikovaná konstelace nevěstí mnoho dobrého pro jednání Evropské unie s Řeckem.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech se poněkud změní astrologické klima, protože ve středu v 7.40 hod nejprve přejde Luna do znamení Vah a v 15.32 hod Mars vstoupí do znamení Raka. Tyto pozice zvýší šanci znepřátelených jedinců či národů na nalezení kompromisů a uzavření nových dohod.

Pátek až neděle

Víkend podbarví pozitivně působící vliv Venuše pohybujícího se znamením Lva v trigonu na Marse republiky ve znamení Střelce, což by mělo přinést úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky ). Našemu státu by se mělo také velmi dařit na poli exportu a importu či v mezinárodních vztazích.

 

http://www.stribrny.cz/