HOROSKOP TÝDNE OD 21. DO 27. BŘEZNA 2016
Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne je polostínové zatmění Luny ve středu 23. března, jehož střed nastává ve 13 hodin SEČ. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak poukazuje na pravděpodobná vzájemná obviňování v následujícím měsíci mnohých jednotlivců i států z nedodržování úmluv. Ve společnosti i v přírodě bude zřejmě docházet k dějům, které povedou ke zchudnutí lidstva. Možné jsou nábožensky motivované nepokoje, v určitých lokalitách přijdou extrémně deště a jinde extrémní sucha, výsledkem pak bude neúroda doprovázená hladem a zvýšenou migrací obyvatelstva. Mohou být nastartovány děje vedoucí ke zdražování základních potravin, léků a surovin. ( Jupiter v Panně v kvadrátu se Saturnem ve Střelci ). Shodou okolností bude panovat velké napětí okolo našeho ministra financí, jehož „grilování“ ohledně dotací na farmu Čapí hnízdo se očekává na půdě poslanecké sněmovny právě v době zatmění. Výsledkem může být nervozita a emoční jed, který může naleptat soudržnost koalice a vést k úvahám o předčasných volbách…

Pondělí a úterý

Venuše se bude pohybovat znamením Ryb v harmonickém spojení s Merkurem republiky ve znamení Štíra a díky tomu by na našem území neměla příliš váznout doprava ani tok zboží.

Středa

To je z astrologického hlediska nejkritičtější den tohoto týdne, nastává úplněk za zatmění Luny, takže se dát předpokládat, že citliví jedinci budou unáhleně reagovat na podněty, stoupat bude počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách. na trzích by mohlo dojít k velkým výkyvům.

Čtvrtek a pátek

Zatímco ve čtvrtek by díky trigonu mezi Merkurem a Marsem měla být doprava vcelku plynulá, pátek odpoledne bude kritickým dnem, jelikož se Venuše ocitne v kvadrátu se Saturnem. Klima v přírodě i v mezilidských vztazích nebude zrovna vlídné.

Sobota až pondělí

Velikonoční svátky přejí aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách – Slunce v Beranu v trigonu s Marsem ve Střelci. Jupiter naší zemi přeje – ocitá se v harmonické vazbě na svou pozici v horoskopu republiky, takže lze očekávat úspěchy obchodníků.

 

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2046