HOROSKOP TÝDNE OD 20. DO 26. DUBNA 2015
Horoskop týdne od 20. do 26. dubna 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

V tomto týdnu bude od pondělních 11.41 hod postupovat ekliptikou ve znamení Býka Slunce, do úterních 1.27 hod i Luna, dále pak Merkur s Marsem. V důsledku silného obsazení tohoto pevného a zemského znamení by se lidé měli chovat spíše pragmaticky a snažit se o prosperitu a o naplnění svých tužeb. V následujících dnech však bude znamení Býka v napětí se znamením Lva, kde je Jupiter a o víkendu – od sobotních 15.12 hod i Luna. Výsledkem pak mohou být inicializace mezinárodních obchodních sporů, mnohé státy se budou pravděpodobně vzájemně obviňovat z nedodržování ekonomických a celních dohod, což může vést k rozkolísání burzovních indexů.

Pondělí a úterý

Merkur se bude pohybovat v opozici na svou pozici v horoskopu republiky a zároveň bude v kvadrátu s Jupiterem ve znamení Lva, a to rozhodně není konstelace ideální pro koupi či prodej nemovitostí nebo zboží trvalejší hodnoty. Naši zákonodárci v těchto dnech jen stěží naleznou shodu při přijímání významných zákonů. Náš stát může očekávat ekonomické ztráty a vyhrožování arbitrážemi. Čerpání finančních prostředků z fondů Evropské unie může být ohroženo a zpomaleno.

Středa a čtvrtek

Toto jsou z astrologického hlediska příjemné dny, jelikož Venuše v Blížencích vytvoří harmonickou vazbu s Jupiterem ve lvu a Merkur dostihne na své pouti ekliptikou Marse ve znamení Býka. Díky tomu by mělo panovat příjemné klima v mezilidských vztazích i v přírodě, obchody by se měly hýbat.

Pátek až neděle

Od sobotních 15.12 hod se bude pohybovat Luna znamením Lva a v neděli dostihne na své pouti ekliptikou Jupitera. Venuše ve znamení Blíženců bude v harmonické vazbě s Uranem ve znamení Berana. A díky těmto konstelacím by nuda neměla bát na pořadu dne, lidé by se měli uvolněně bavit a kulturní stánky či restaurace by měly praskat ve švech.

 

http://www.stribrny.cz/