HOROSKOP TÝDNE OD 19. DO 25. ŘÍJNA 2015
Horoskop týdne od 19. do 25. října 2015

V tomto týdnu bude Slunce ekliptikou postupovat ve znamení Vah až do pátečních 19.47 hod SELČ spolu s Merkurem. Tyto pozice dají velkou šanci k nalezení kompromisů a smíru jak rozhádaným jednotlivcům, tak znepřáteleným národům. Znamením Panny se bude pohybovat trojkonjunkce Venuše, Marse a Jupitera, což zase přeje zvýšení produktivity práce, mnozí se budou zvýšenou měrou pokoušet o vylepšení své profesní kvalifikace či nalezení důstojného zaměstnání a mohou být přitom úspěšní, jelikož konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou až do soboty včetně vcelku harmonické. Je to týden ideální pro investice do vzdělání, do zdraví a do nemovitostí. Náš stát by měl být v tomto týdnu úspěšný na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích.

Pondělí a úterý

Pondělí je z astrologického hlediska zemitý den, kdy Luna procházející znamením Kozoroha povzbudí výkonnost a pragmatičnost. V úterý po ránu se však na ekliptice vytvoří napětí mezi Lunou v Kozorohu a Uranem v Beranu, které může vnést prudké emoce do mezilidských vztahů a dají se očekávat četnější karamboly.

Středa a čtvrtek

Slunce přechází přes Venuši republiky, a tato příjemná konstelace by měla zajistit úspěchy našim umělcům, diplomatům i ekonomům.

Pátek a sobota

Venuše dostihne na své pouti ekliptikou Jupitera ve znamení Panny, což přeje nákupům zboží trvalejší hodnoty a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Neděle a pondělí

Mars pohybující se znamením Panny vytvoří kvadraturu se svou pozicí v horoskopu republiky ve znamení Střelce, což nám může přinést vážné nehody v dopravě v průmyslu, naši sportovci a kriminalisté mohou odejít ze střetů se svými protivníky se šrámy na těle i na duši. Veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy.

 

Ing. Richard Stříbný http://www.stribrny.cz/