HOROSKOP TÝDNE OD 18. DO 24. LEDNA 2016
V tomto týdnu sehraje hlavní roli na pomyslné astrologické šachovnici posel Bohů – Merkur, který se z pohledu geocentrického pohybuje retrográdně a zastavuje se v bodě citlivém pro Českou republika na patnáctém stupni znamení Kozoroha v opozici na Jupitera republiky na patnáctém stupni Raka. Výsledkem pak mohou být sporná rozhodnutí soudů našich či mezinárodních, která mohou vyhnat peníze kapes daňových poplatníků. Navíc bude Merkur v kvadrátu s Uranem ve znamení Berana z hlediska mundánní astrologie ( sledující osudy celého světa ) , takže lze očekávat prudké změny počasí, řádit ovšem mohou nejen živly přírodní, ale i teroristické. Předpokládat lze útoky ze vzduchu, také však z kyberprostoru a přijít mohou výpadky počítačových či rozvodných sítí. V první půli týdne navíc Mars pohybující se znamením Štíra se ocitne v napětí s Neptunem republiky ve znamení Lva, což nám může přinést násilné trestné činy nebo další případy odhalené korupce na vysokých místech, které pobouří naši veřejnost.

Pondělí a úterý

Venuše pohybující se znamením Střelce v těchto dnech vytvoří harmonické spojení jak s Lunou tak s Uranem republiky, takže náš stát může zaznamenat úspěchy na poli kulturním i ekonomickém.

Středa a čtvrtek

Zatímco středa je z astrologického hlediska naprosto kritickým dnem – přesný kvadrát mezi Merkurem a Uranem mundánně, přesný kvadrát tranzitujícího Marse na Neptuna republiky specificky působící v Česku. Nutná je obezřetnost na cestách i při práci s počítačem, rozhodně to není den vhodný pro důležitá jednání či pro větší investice. Ve čtvrtek by mohlo docházet ke zklidňování napjatějších konstelací.

Pátek až neděle

V noci ze soboty na neděli dochází k úplňku ( opozice mezi Sluncem ve Vodnáři a Lunou ve Lvu ), takže se dá předpokládat, že silné emoce budou na celé čáře vítězit nad zdravým rozumem. Lidé se však budou uvolněně bavit a společností zavane vítr změn a nových výzev.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/