HOROSKOP TÝDNE OD 18. DO 24. DUBNA 2016
V tomto týdnu bude Venuše postupovat ekliptikou v blízkosti Urana ve znamení Berana a dá se říci, že tato dynamická konstelace přeje navazování nových partnerských vztahů či hledání nových obchodních kontaktů. Mnozí se pokusí oživit vztahy stávající a pokud se nepodaří, budou se poohlížet po někom jiném. Na pořadu dne rozhodně nebude nuda, kulturní stánky by měly praskat ve švech. Od 19. dubna od 17.29 hod SELČ bude Slunce již ve znamení Býka spolu s Merkurem bez disharmonických vazeb, a to by mělo prosívat světové ekonomice, obchody by se měly hýbat. Pozitivní efekt poněkud rozvolní Merkurův retrográdní pohyb mezi 28. dubnem a 22. květnem, což poněkud zpomalí výměnu zboží a tok informací.

Pondělí a úterý

Venuše se bude pohybovat v znamení Berana v harmonické vazbě se Saturnem ve Střelci, a to je pozitivní konstelace přející důležitým jednáním a podpisům významných smluv.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech vytvoří tranzitující Venuše ve znamení Berana trigon s Marsem republiky ve znamení Střelce. Tato dynamická konstelace by nám měla zajistit úspěchy jak na poli ekonomickém tak ve sportovních kláních.

Pátek až neděle

Od čtvrtečního večera do soboty bude působit úplněk ( přesný bude v pátek v 7.23 hod SELČ ) – opozice mezi Sluncem v Býku a Lunou ve Štíru a to obvykle přináší zvýšenou citlivost mnohých vnímavějších jedinců. Pravděpodobně stoupne počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách.