HOROSKOP TÝDNE OD 18. DO 24. ČERVENCE 2016
Zatímco pro svět to bude týden, který by měl z astrologického hlediska přinášet zklidnění v přírodě i ve společnosti ( Merkur s Venuší ve Lvu v trigonu se Saturnem ve Střelci ) po předchozích „Uranských kvadraturách“ , pro nás v České republice to rozhodně pohodový týden nebude. Bohužel i v tomto týdnu budou konstelace specificky ovlivňující dění na našem území dosti náročné a dá se říci, že napětí ve společnosti i v přírodě bude stoupat. Mars ve Štíru nás pořád ještě nepustí ze svého zorného pole a zejména ve čtvrtek, v pátek a v sobotu nám může poněkud zatopit, jelikož vytvoří kvadraturu se Saturnem republiky ve znamení Lva. Politici jen velmi stěží naleznou společnou řeč a to ani uvnitř koalice. Zvýšenou měrou budou řádit lupiči, které nenechá v klidu majetek spořádaných spoluobčanů rekreujících se mimo svůj domov. Váznout mohou výběry daní, mnozí zaměstnanci krachujících firem nedostanou své zasloužené výplaty. Mohou přijít zprávy o těžkém onemocnění, úraze či úmrtí významných osobností. Dají se očekávat havárie v hromadné dopravě i v průmyslu doprovázené požáry a výbuchy.

Pondělí až středa

Merkur se bude pohybovat spolu s Venuší ve znamení Lva v trigonu se Saturnem ve znamení Střelce. A díky tomu by se ve světě měly stabilizovat ohrožené režimy a zklidňovat situace po teroristických útocích. Jednotlivci i státy by měli spolu dobře a pragmaticky komunikovat, podepsané dohody by měly být dodržovány. U nás však klid panovat nemusí, jelikož Merkur bude v kvadrátu s Merkurem republiky a Slunce v kvadrátu s Venuší republiky

Čtvrtek až neděle

Pro naši republiku to jsou velmi kritické dny, za kterých není radno riskovat. Nejvíce se projeví v úvodu zmiňované vlivy Marse ve znamení Štíra, které mohou přinést zvýšenou četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě s vážnými následky nejen na majetku, nýbrž i na životech účastníků silniční dopravy.

Zdroj: www.stribrny.cz