HOROSKOP TÝDNE OD 17. DO 23. SRPNA 2015
Horoskop týdne od 17. do 23.8. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

V tomto týdnu nabývá vrchu poněkud chladnější a zemitější znamení Panny nad ohnivým znamením Lva, přičemž k pomyslnému předání žezla však dojde až v neděli 23. srpna ve 12.37 hod SELČ, kdy Slunce na své pouti ekliptikou přejde ze znamení Lva do znamení Panny a předznamenává tak blížící se konec prázdnin. Dny „Lvího horka“ a lehkomyslných zábav spojených s nemírným požíváním lihových nápojů či nadměrné konzumace chutných jídel se pomalu blíží ke konci a moci se uchopí opatrnější Panna, která lidem naordinuje plnění si svých pracovních či studijních povinností a dietu doprovázenou utahováním opasků.

Pondělí a úterý

první hodiny tohoto týdnu jsou pod protichůdným vlivem, kdy tranzitující Slunce bude v opozici na Urana republiky, což nám přineslo ochlazení a prudký zvrat počasí doprovázené bouřemi a výpadky rozvodných sítí. Na straně druhé tranzitující Merkur ve znamení Panny v sextilu na Jupitera republiky přináší úspěchy na poli mezinárodních vztahů a ve sféře ekonomické.

Středa a čtvrtek

Venuše pohybující se ekliptikou znamením Lva retrográdně se ocitne v trigonu s Uranem ve znamená Berana a v důsledku toho může leckdo z nás propadnout prudší vášni a náhle se zamiluje. Tato mundánní konstelace ( platná pro celý svět ) je ještě posílena na našem území tranzitujícím Sluncem ve Lvu v harmonickém spojení s Venuší republiky ve Vahách. Zabodovat by měli naši umělci a obchodníci. Na straně druhé vytvoří tranzitující Merkur ve znamení Panny kvadraturu s Marsem republiky ve znamení Střelce, což by mohlo přinést násilné trestné činy, které zneklidní naši veřejnost a dají se očekávat ostré přestřelky v médiích mezi vládnoucí garniturou a opozicí.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu se ocitne Slunce pohybující se na konci znamení Lva v obtížné vazbě se Saturnem na konci znamení Štíra. V důsledku toho může svět očekávat zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech či zřícení budov. Vyloučit přitom nelze ani pokusy o převrat, pády vlád či vlivných politiků, na které se provalí korupční chování nebo jiná mravní selhání. V neděli odpoledne se již mění astrologické klima a je vhodná pro aktivní odpočinek při sportu nebo v práci na zahradě.

 

www.stribrny.cz