Horoskop týdne od 17. do 23. října 2016
Zatímco první půle tohoto říjnového týdne bude z astrologického hlediska vcelku pohodová přející uvolněné a přátelské komunikaci či návštěvám kulturních zařízení ( Merkur konjunkce Slunce ve znamení Vah ), polovina druhá pravděpodobně přinese světu bouřlivější klima v přírodě i ve společnosti. Merkur v opozici na Urana a víkendový kosmický kříž mezi Lunou ve znamení Raka, Marsem ve znamení Kozoroha, Uranem ve znamení Berana a Merkurem ve znamení Vah pak přinese napětí do přírody i do mezilidských vztahů.

Pondělí až středa dopoledne

Až do středy dopoledne budou dění u nás i ve světě ovlivňovat vcelku příjemné konstelace vytvářející klima ideální pro důležitá setkání, pro uzavírání sňatků a pro podpisy významných smluv. ( Merkur konjunkce Slunce ve Vahách ). Nuda nebude na pořadu dne a komunikace by rozhodně neměla váznout. Úspěchy by mohli zaznamenat naši sportovci a kriminalisté ve střetnutích se svými protivníky. ( Merkur tranzitující v sextilu na Marse republiky ).

Středa odpoledne a čtvrtek

Merkur pohybující se znamením Vah vytvoří opozici na Urana ve znamení Berana a výsledkem pak mohou být četné výpadky rozvodných či počítačových sítí, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde se může dostat do potíží letecká či železniční doprava.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu se postupně na ekliptice vytvoří kosmický kříž mezi Lunou, Merkurem, Marsem a Uranem, což může světu přinést zvýšení napětí v problematických oblastech, ve kterých se bojuje nebo zde dřímá pod povrchem konflikt. Ve děli se mění astrologické klima, jelikož Slunce v 1.45 hod přechází ze znamení Vah do znamení Štíra a v pondělí ve 22.46 hod jej bude následovat Merkur. Lidé by se měli začít chovat více důstojně a zodpovědně. Pro naši republiku by to měl být dosti úspěšný víkend na poli mezinárodních vztahů i z ekonomického hlediska. Vyznamenat se mohou naši umělci a obchodníci. ( Jupiter sextil Neptun, Merkur konjunkce Venuše ).

www.stribrny.cz