Horoskop týdne od 17. do 23.4.2017
V tomto týdnu budou i nadále převažovat chladné síly a skutečné teplé jaro by mělo z astrologického hlediska přijít až ve druhé půli příštího týdne ( po 28.4. ), kdy se Venuše konečně vymaní ze sevření Saturna. Počasí i mezilidské vztahy v tomto týdnu budou z astrologického hlediska poněkud chladnější, doprovázené prudkými změnami nálad a silnými emocemi.

Pondělí

V tomto dnu to bude mezi mužským a ženským živlem hodně jiskřit díky spojení mezi Marsem a Venuší. Slunce ve znamení Berana bude v harmonickém spojení s pánem času – se Saturnem pohybujícím se ve znamení Střelce, což vytváří kvalitu času vhodnou pro navazování nových a potenciálně trvalých vztahů či pro oživování vztahů stávajících.

Úterý až čtvrtek

Luna se bude až do středečních 12.51 hod pohybovat chladným a zemským Kozorohem, pak přechází do vzdušného Vodnáře. Další změna se odehraje ve středu ve 23.27 hod, kdy Slunce opouští ohnivého Berana a přechází do zemského Býka. Následně retrográdní Merkur ve čtvrtek v 19.37 hod se vrací z Býka do Berana a v pátek pak ve 12.32 přechází Mars z Býka do Blíženců. Celé to vytváří vichr změn a výsledky téhle nepřehledné astrologické situace jsou stěží předvídatelné. Vztahy mezi jednotlivci i mezi státy budou podrobovány náročným zkouškám.

Pátek až neděle

Od pátečních 21.43 hod až do konce víkendu se bude Luna pohybovat znamením Ryb a dá se tudíž očekávat vlhčí a proměnlivé klima. V sobotu večer dostihne Luna vládce Ryb Neptuna a zároveň vytváří harmonickou vazbu s Merkurem republiky, což vytváří kvalitu času ideální pro návštěvu kulturních zařízení a pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Zdroj: www.stribrny.cz