HOROSKOP TÝDNE OD 16. DO 22. LISTOPADU 2015
V tomto týdnu bude Merkur až do pátečních 20.43 hod ekliptikou postupovat ve znamení Štíra a až do nedělních 16.25 hod i Slunce. V úvodu týdne vytvoří kvadratury s Lunou republiky ve Lvu a s Uranem ve Vodnáři a až do pátku pak bude v kvadratuře na Saturna republiky ve Lvu. Výsledkem mohou být děje u nás i v cizině vedoucí ke zhoršení nálad obyvatelstva, které bude tonout v obavách a v nejistotě z budoucích dějů. O minulém víkendu se projevily poněkud temnější Štírovské síly, které teď budou sklízet ovoce, jelikož většina obyvatelstva západní civilizace bude pravděpodobně více zvažovat, zda někam cestovat či nikoliv, poškozen bude cestovní ruch a život civilního obyvatelstva a naopak prosperovat budou bezpečnostní služby a vojenský komplex. Jupiter ve znamení Panny v následujících dnech vytvoří kvadraturu s Marsem republiky ve znamení Střelce a z této konstelace lze usuzovat na velmi negativní dopady na naši ekonomiku – export a import bude váznout, vystrašení lidé se zřejmě zakopou na svých pozicích a budou méně utrácet za věci zbytné. Klima v přírodě i ve společnosti může být poněkud pochmurnější.

Pondělí a úterý Pondělí je z astrologického hlediska pro naši kritický den, jelikož Slunce s Merkurem vytvoří kvadráty s Uranem republiky a díky tomu lze očekávat dramatické děje v dopravě i v průmyslu, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy. Stoupat může četnost vážných nehod nejen v individuální, ale i v hromadné dopravě.

Středa a čtvrtek Toto jsou pro naši republiku rovněž kritické dny, kdy lze předpokládat závaly v dolech, zřícení budov či vzájemné obviňování z nedodržování úmluv s našimi spojenci. Vyloučit nelze oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. Provalit se mohou další případy korupčního nebo nemravného chování úředníků a politiků vedoucí k jejich odstoupení ze svých pozic.

Pátek až neděle O víkendu se pomalu začne ve společnosti měnit klima a dá se říci, že konstelace přejí aktivnímu odpočinku při sportu a spřádání plánů na dobrodružnou dovolenou.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2022