Horoskop týdne od 16. do 22. ledna 2017
I v tomto týdnu bude ekliptikou postupovat náročná a dosti napěťová konstelace, tentokráte mezi Marsem v Rybách a Saturnem ve Střelci, kterou ještě v pondělí a v úterý dopoledne doplní Luna ve znamení Panny, takže se vytvoří poloviční kosmický kříž. Díky této neblahé konstelaci leckde na naší krásné planetě mohou řádit živly přírodní i teroristické, extrémisté z různých okrajů politického spektra se pokusí svými výroky i činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Rovněž nelze vyloučit výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami, protržení přehrad apod.

 

Pondělí a úterý

Slunce ve znamení Kozoroha se ocitne v kvadratuře s Venuší v horoskopu republiky ve znamení Vah,což může přinést třenice uvnitř vládnoucí koalice i vzájemné napadání vládnoucí garnitury s opozicí. Dají se očekávat sporná rozhodnutí soudů a další případy odhalené korupce.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech je nejpřesnější kvadrát mezi Marsem a Saturnem, takže není radno dělat cokoliv riskantního. Pravděpodobně stoupne počet popálených a zraněných lidí, v ohrožení se ocitnou zejména dolní končetiny.

Pátek až neděle

O víkendu se mění kvalita času, jelikož se Slunce bude již pohybovat od čtvrtečních 22.23 hod ve znamení Vodnáře, a to v mnoha duších vybudí touhu po dobrodružství ducha i těla.

 

Zdroj: www.stribrny.cz