HOROSKOP TÝDNE OD 15. DO 21. ÚNORA 2015
I v tomto týdnu je pro svět pozitivní správou, že Slunce ve znamení Vodnáře se pomalu vzdaluje od kvadratury s nebezpečným Marsem ve znamení Štíra, která světu přinesla požáry, výbuchy sopek či zřícení budou, pro naši republiku přichází od tohoto víkendu poněkud horší astrologické časy. Nejprve vytvoří Slunce opozici na Saturna republiky ve znamení Lva, a to v úvodu týdne pravděpodobně přinese dopravní zácpy a výpadky ve výběru daní či v obchodech na burze. O víkendu pak bude u nás „řádit“ Mars ve Štíru, který postupně vytvoří nebezpečné konstelace s planetami v horoskopu České republiky a může přinést násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, možná jsou vážná zranění či úmrtí sportovců, kriminalistů a významných osobností.

Pondělí a úterý

Zatímco v pondělí bude Slunce pohybující se znamením Vodnáře v opozici na Saturna republiky ve znamení Lva, v úterý již vytvoří harmonickou vazbu s Venuší republiky ve znamení Vah. V důsledku toho lze v pondělí očekávat pokles obchodů na naší burze, klima v přírodě i ve společnosti bude poněkud pochmurnější. Zato v úterý by měly přijít pozitivnější impulzy pro sféru národního hospodářství ( i když tak slavné to zase nebude díky kvadrátu Merkura ve Vodnáři na Slunce republiky ve Štíru ), a pro sektor kultury.

Středa a čtvrtek

Toto jsou z astrologického hlediska zřejmě nejlepší dny tohoto týdne jak pro společenská setkání nad sklenkou dobrého moku, tak pro důležitá jednání.

Pátek až neděle

O víkendu a zejména pak v pátek lze na našem území očekávat zvýšenou četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě, vyloučit nelze dramaticky působící násilné trestné činy, loupeže a zranění či úmrtí významných osobností. Možné jsou i ekologické havárie, šíření infekcí a úniky utajovaných dat, které popudí naši veřejnost. ( Merkur opozice Neptun republiky ). Zvýšenou měrou mohou komplikovat situaci podnapilí či zfetovaní jedinci na cestách či v obchodech a v bankách.

Zdroj: www.stribrny.cz