Horoskop týdne od 15. do 21.srpna 2016
Horoskop týdne od 15. do 21. srpna 2016 V tomto týdnu nás čeká úplněk, který bude exaktní ve čtvrtek v 11.26 hod SELČ a dochází k němu na stupni ekliptiky ( 26. stupeň znamení Lva ), na kterém je v horoskopu České republiky obávaný Pán času – Saturn. A při tomto úplňku dochází navíc k polostínovému zatmění Luny. V obecné rovině budou plus minus den citliví jedinci vydráždění a unáhleně reagující na podněty. A v následujícím měsíci je pravděpodobné, že naši občané nespokojení s reakcemi státu na bankroty významných firem vyjdou do ulic a hlasitě projeví své názory na svou neutěšenou ekonomickou situací bez perspektiv ke splácení svých dluhů. Dá se rovněž očekávat, že naše veřejnost bude zneklidněna násilnými trestnými činy a odhaleními případů korupce významných osobností, úředníků a politiků. Slunce se bude v tomto týdnu pohybovat na konci znamení Lva v harmonickém spojení s Uranem ve znamení Berana, což by mělo světu přinést převratné novinky a vynálezy v oblasti vědy a techniky.

Pondělí až čtvrtek V těchto dnech přejde Slunce přes Lunu republiky ve znamení Lva a vytvoří opozici na Urana republiky ve znamení Vodnáře. Díky tomu se dají předpokládat děje v přírodě, ve sportu i ve společnosti, které vybudí silné emoce našich občanů. Možné jsou prudké bouře doprovázené výpadky počítačových a rozvodných sítí, vyloučit nelze ani násilné trestné činy a zloději mohou „trhat rekordy“ při atacích na majetek spoluobčanů rekreujících se na zasloužené dovolené. Stoupat také může četnost havárií v dopravě zapříčiněných selháním elektroniky a roztržitostí účastníků silničního provozu.

Pátek až neděle Luna se bude pohybovat od čtvrtečních 18.34 hod do sobotních 21.18 hod znamením Ryb v napěťových vazbách s planetami, a to obvykle přináší světu zvýšené množství vodních srážek. Nicméně o víkendu bude tranzitující Slunce v harmonické vazbě s Venuší republiky, a to je konstelace přející zábavám všeho druhu a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Zdroj: www.stribrny.cz