HOROSKOP TÝDNE OD 15. DO 21. ČERVNA 2015
Horoskop týdne od 15. do 21. června 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne je vstup Slunce do znamení Raka – Letní Slunovrat, ke kterému dojde v neděli 21. června v 18.38 hod SELČ. Horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližšího čtvrt roku do Podzimní rovnodennosti. Konstelace v tomto horoskopu naznačují ještě větší rozevírání sociálních nůžek než tomu bylo doposud. Zatímco lidé ve vyspělejších a bohatších krajinách budou čekat na nové filmy, na technické novinky a na nové druhy zábavy ( Luna, Venuše Jupiter ve Lvu v trigonu na Urana v Beranu ), aby se mohli bavit a užívat si pohodlného života plného konzumu, mnoho dalších lidí v méně vyspělých krajinách či v lokalitách postižených válečnými konflikty bude velmi strádat a obávat se nejen o svůj majetek, ale o holý život ! ( Luna ve Lvu v přesném kvadrátu na Saturna ve Štíru ). Výsledkem pak zřejmě bude rostoucí napětí v důsledku ekonomické či válečné migrace obyvatel. V určitých zemích pak mohou očekávat velkou neúrodu a následné hladomory následkem sucha či občanských válek neumožňujících sklizeň úrody či zasetí plodin. Další významnou konstelací v horoskopu letního slunovratu je kvadratura mezi silným Merkurem v Blížencích a neméně silným Neptunem v Rybách. Díky tomu dojde pravděpodobně k ještě větší polarizaci obyvatelstva této krásné planety na ty, kteří věří v Boha či v nesmrtelnost lidské duše a na ty, kteří věří pouze tomu, co současná věda svými postupy dokáže ověřit. V následujícím čtvrtletí tato konstelace zkomplikuje pokusy o sladění vědy a duchovních nauk.

 

Pondělí a úterý

V pondělí ve 2.35 hod se vrací Pán času Saturn ze znamení Střelce do znamení Štíra a setrvá v něm až do 18. září. Poněkud tak přidusí svými lekcemi zejména ty, kteří mají významně konstelace mezi 28. a 30. stupněm pevných znamení – Štíra, Býka, Lva a Vodnáře. Pro ty bude následující léto velmi náročné, měli by se obrnit rozvahou a trpělivostí, poctivě pracovat a nečekat od okolí nějaký vděk či velké odměny. V pondělí a v úterý budou ovlivňovat dění v našem státě vcelku harmonické konstelace naznačující úspěchy našich vědců, výzkumníků a sportovců. ( Slunce s Marsem v Blíženích budou v tritonu s Uranem republiky ve Vodnáři a v sextilu s Lunou republiky ve Lvu.

Středa a čtvrtek

Náš stát by měl být úspěšný v oblasti mezinárodních vztahů i v mezinárodním obchodě, může podepsat významné dohody ku prospěchu většiny obyvatelstva. ( Slunce s Marsem budou v harmonických vazbách jak se Saturnem tak s Venuší republiky ).

Pátek až neděle

Celý týden na našem území ( zejména pak jeho druhou polovinu ) podbarví velmi intenzívně působící vliv Jupitera pohybujícího se znamením Lva v trigonu na Marse republiky ve znamení Střelce, což by mělo přinést úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky ). Našemu státu by se mělo také velmi dařit na poli exportu a importu či v mezinárodních vztazích.

 

Zdroj: www.stribrny.cz