HOROSKOP TÝDNE OD 14. DO 20. ZÁŘÍ 2015
Horoskop týdne od 14. do 20.9. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

Nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne je bezesporu přechod Saturna ze znamení Štíra do znamení Střelce, k čemuž dochází v pátek 18. září ve 4.49 hod SELČ. Saturn se bude pohybovat v tomto ohnivém znamení až do 20. prosince 2017 a na své pouti ekliptikou důkladně prověří zejména ty, kteří mají významné konstelace ve znamení Střelce, Blíženců, Panny a Ryb. Díky této Saturnově pozici budou mít napilno zejména lékaři specializující se na oblast kyčlí, plic a střev. Saturn ve Střelci pravděpodobně přinese krachy mnohých sportovních klubů, klacky pod nohy budou vrženy v oblasti exportu a importu zboží, padat mohou celní unie, více budou střeženy hranice mezi jednotlivými státy či skupinou států, zpochybňována bude zřejmě i Schengenská smlouva. Saturn ve Střelci by mohl napomoci k „vyčištění Augiášova chléva“ ve sféře církví či v soudnictví a přinese průvan v leckterých vyšších úřadech. Planeta Merkur zpomalí v následujících dnech svůj chod a od 17. září do 9. října bude retrográdní, což poněkud zpomalí výměnu informací a zboží. Jupiter pohybující se znamením Panny vytvoří v tomto týdnu opozici s Neptunem ve znamení Ryb, a dá se předpokládat, že tato konstelace v určitých lokalitách přinese záplavy a šíření epidemií infekčních chorob. Pro naši republiku bude první půle tohoto týdne z astrologického hlediska velmi náročná a může nám přinést požáry, výbuchy, výpadky rozvodných počítačových sítí.

 

Pondělí až středa

Mars tranzitující vytvoří opozici na Urana republiky, což nevěstí mnoho dobrého pro naši dopravu, kde hrozí vážné havárie v individuální i v hromadné dopravě, vyloučit nelze ani průmyslová neštěstí, výpadky sítí či násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost. Zároveň bude Merkur tranzitovat v kvadrátu na Jupitera republiky, což může vyústit v právní spory s našimi sousedy v Evropské unii nejen imigračních kvótách.

Čtvrtek a pátek

Merkur se zastavuje v kvadrátu s Jupiterem republiky, a to nevěstí mnoho dobrého jak pro mezinárodní vztahy tak pro rozhodování soudů.

Sobota a neděle

Luna se bude pohybovat znamením Střelce ve vcelku harmonických vazbách na planety, což přeje aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2006