HOROSKOP TÝDNE OD 14. DO 20. PROSINCE 2015
V tomto týdnu budou dění v našem státě ovlivňovat vcelku pozitivně působící konstelace, za kterých se mohou dočkat významných úspěchů jak naši obchodníci tak sportovci. Saturn pohybující se znamením Střelce vytvoří harmonické spojení s Neptunem republiky ve znamení Lva a díky tomu by solidní tržby měli vykazovat prodejci nápojů, uměleckých předmětů a hudby. Na odbyt by měly jít alkoholické i soft nápoje, sportovní potřeby i elektronika. Mars se bude pohybovat znamením Vah v harmonickém spojení s Marsem republiky ve znamení Střelce, takže by se měli vyznamenat naši kriminalisté i sportovci ve střetnutích se svými protivníky.

Pondělí až středa

Náš stát by měl zaznamenat velké úspěchy na poli ekonomickém i sportovním. ( Venuše přechází přes Merkura republiky ve znamení Štíra ). Slunce pohybující se znamením Střelce bude v kvadratuře s Jupiterem ve znamení Panny, takže se dá předpokládat, že mnozí z nás budou lehkomyslně vydávat velké částky za luxusní a nepotřebné věci, další se kvůli tomu, aby překvapili své blízké zatíží úvěry na spotřební zboží.

Čtvrtek a pátek

V těchto dnech se bud pohybovat Luna znamením Ryb a díky tomu by mělo panovat poněkud vlhčí klima, dopravu může pozlobit vodní živel v různých skupenstvích či mlhy. V těchto dnech může náš stát dosáhnout podpisu významných smluv obchodních i politických, obchody budou praskat ve švech a lidé by měli mít optimismus v duši. Rozhodnutí mezinárodních soudů by mělo dopadnout v náš prospěch. ( Venuše trigon Jupiter republiky, Slunce trigon Saturn republiky ).

Sobota a neděle

Tyto dny přejí aktivnímu odpočinku při sportu či spřádání dobrodružných dovolených. ( Luna v Beranu, Slunce ve Střelci ). V neděli a v pondělí se ocitne Merkur v Kozorohu v kvadrátu s Uranem v Beranu, což zvýší riziko havárií v hromadné i v individuální dopravě, kolabovat mohou počítačové a rozvodné sítě.

 

Richard Stříbrný

www.stribrny.cz