HOROSKOP TÝDNE OD 13. DO 19. DUBNA 2015
Horoskop týdne od 13. do 19. dubna 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

V tomto týdnu bude na ekliptice a pravděpodobně i v přírodě velmi proměnlivé klima, které může světu i naší republice přinést velké ekonomické výkyvy. Venuše se na své pouti ekliptikou znamením Blíženců dostane do polovičního kosmického kříže se Saturnem ve znamení Střelce a s Neptunem ve znamení Ryb. V důsledku toho se dá očekávat extrémně nerovnoměrná distribuce vodních srážek – zatímco v určitých lokalitách zřejmě dojde k záplavám, jinde budou silně utahovat kohoutky v důsledku velkého sucha. Stejně tak např. akcie mediálních koncernů a některých médií mohou zaznamenat poklesy, zatímco akcie firem produkujících moderní technologie pro zbrojní průmysl či pro letectví a kosmonautiku mohou být stabilní či růst.

Pondělí

Z astrologického hlediska to je den plný extrémů, kdy lze předpokládat provalení se případů neetického chování či korupce vlivných úředníků či politiků našeho státu, lupiči mohou trhat rekordy a nenechá je v klidu majetek spořádaných spoluobčanů. ( Mars v Býku tranzitující v kvadrátu na Neptuna republiky ve Lvu, Merkur tranzitující znamením Berana bude v opozici na Venuši republiky ve Vahách ).

Úterý a středa

Venuše v opozici se Saturnem může přinést ochlazení v mezilidských vztazích i v přírodě. Nejsou to zrovna ideální dny pro investice do věcí trvalejší hodnoty. Na straně druhé Slunce ve znamení Berana vytvoří v první půli tohoto týdne sextil na Urana republiky ve znamení Vodnáře a díky tomu by se mohli vyznamenat naši vědci a technici.

Čtvrtek a pátek

Pro naši republiku to budou z pohledu astrologického velmi náročné dny, za kterých lze očekávat ostré mediální přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí, v těchto dnech také mohou přijít četnější havárie v hromadné i v individuální dopravě. Náš stát může být obviňován z nedodržování úmluv, na půdě parlamentu nelze příliš předpokládat nalézání kompromisů ku prospěchu většiny obyvatelstva.

Sobota a neděle

O víkendu budou působit poněkud ošidné Neptunské konstelace, za kterých může řádit živel vodní i živly kriminální, nutná je mimořádná opatrnost na setkání s podvodníky, řidičům stoupne riziko komplikací silničního provozu zapříčiněných zfetovanými a podnapilými účastníky silničního provozu.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=1942