HOROSKOP TÝDNE OD 13. DO 19. ČERVNA 2016
I tento týden je pro Českou republiku z astrologického hlediska velmi náročný. Náš stát se ocitne v palbě napěťových konstelací, za kterých nelze vyloučit velmi dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Mars se pohybuje ekliptikou retrográdně a to navíc v obtížných vazbách s planetami v horoskopu našeho státu. Minulý týden vytvořil kvadrát se Saturnem republiky ve znamení Lva a výsledkem bylo nastartování krize v bezpečnostních složkách a částečně i v koalici a ve vládě. Napětí bude nadále stoupat, profitovat z dané situace budou kriminální a korupční živly spolu s opozicí. I nadále jsou zvýšenou měrou pravděpodobné násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost a vyloučit nelze ani ohrožení na životě či úmrtí významných osobností našeho státu. Přijít mohou požáry, výbuchy , dopravní a průmyslová neštěstí. Konstelace těchto týdnů testují „karmu“ našeho národa. Pozitivní je však vliv Urana ve znamení Berana, který vytvoří harmonické vazby s Lunou republiky ve znamení Lva a s Uranem republiky ve znamení Vodnáře. Z těchto konstelací lze usuzovat na to, že naši fotbalisté na Mistrovství Evropy ve fotbale podají v úvodu tohoto šampionátu slušné výkony a náš národ nezarmoutí.

Pondělí až čtvrtek

Na horoskop naší republiky, kromě v úvodu zmiňovaného pohybu retrográdního Marse budou působit vcelku harmonické vlivy Slunce s Venuší v Blížencích na Lunu, Urana, Venuši a Saturna republiky, takže lze předpokládat, že se budou scházet vyjednávací týmy pokoušející se hasit vzniklé napětí v bezpečnostních složkách a v koalici. Vyznamenat se mohou naši sportovci, vědci a vynálezci. Úspěchy mohou slavit naši obchodníci a umělci.

Pátek až neděle

O víkendu pravděpodobně na našem území dojde k výpadkům počítačových a rozvodných sítí, zvýší se četnost vážných dopravních nehod a násilných trestných činů. Naši sportovci a kriminalisté svedou se svými protivníky těžké boje, ze kterých vyjdou se šrámy na duši i na těle. ( Tranzitující Mars v kvadrátu na Urana republiky ). Možné jsou i prudké zvraty počasí.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/