HOROSKOP TÝDNE OD 13. DO 19. ČERVENCE 2015
Horoskop týdne od 13. do 19. července 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

Svět čeká z astrologického hlediska poněkud dramatičtější a bouřlivější týden. V úvodu týdne bude Slunce pohybující se znamením Raka v kvadrátu s Uranem ve znamení Berana a o víkendu Slunce nahradí Merkur. V důsledku toho se do potíží pravděpodobně bude dostávat jak individuální tak i hromadná doprava včetně letecké a železniční. Lze očekávat výpadky počítačových a rozvodných sítí, stoupat bude napětí nejen mezi živly přírodními, ale i mezi sociálně slabými vrstvami obyvatelstva a vládnoucí garniturou. Výsledkem mohou být výbuchy nepokojů sociálních, ale také sopek či průmyslových podniků. Navíc v první půli tohoto týdne neobvykle pomalá Venuše na konci znamení Lva vytvoří kvadraturu s retrográdním Saturnem ve znamení Štíra, což může vnést neblahé děje do společnosti i do přírody, domluva mezi jednotlivci i mezi národy může váznout. Konstelace specificky působící na naši republiku však nejsou tak komplikované, ba naopak přechod Marse s Merkurem přes Jupitera republiky ve znamení Raka nám může přinést úspěchy ekonomické i na poli mezinárodních vztahů.

Pondělí a úterý

V těchto dnech není radno zahajovat nové projekty a dělat cokoliv riskantního. Přesné kvadráty mezi Sluncem a Uranem, Venuší a Saturnem vnesou velké napětí do společnosti i do přírody.

Středa až pátek

Merkur dostihne na své pouti ekliptikou Marse ve znamení Raka, což přeje urychlení dopravy i výměny zboží, mohlo dojít k odblokování patových situací při důležitých jednáních.

Sobota a neděle

Merkur ve znamení Raka nabírá rychlost, ale v těchto dnech se ocitne v napětí s Uranem ve znamení Berana. Výsledkem pak mohou být výpadky počítačových a rozvodných sítí, leckde se vymknou prudké emoce a přehřátá nervová soustava zpod kontroly vůle a sebekázně. Výsledkem mohou být bouře v přírodě i v mezilidských vztazích.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, 257 531 155, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz