HOROSKOP TÝDNE OD 12. DO 18. ŘÍJNA 2015
Horoskop týdne od 12. do 18.10. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

Ačkoliv v úterý ve 2.05 hod SELČ dochází k novoluní v mírumilovném znamení Vah, nedá se v tomto týdnu předpokládat, že rozhádaní jedinci či znepřátelené státy snadno naleznou kompromisy a zakopají válečnou sekeru. Spíše tomu bude naopak, jelikož to Váhovské novoluní bude v opozici na Urana ve znamení Berana, což může přinést prudký vichr změn do vztahů mezi jedinci i mezi národy. Napětí bude také panovat mezi zemským znamením Panny ( Venuše, Mars a Jupiter ) a znamením Ryb ( Neptun ). Výsledkem může bát řádění vzdušného živlu – prudké vichry, cyklóny či tornáda a živlu vodního, vyloučit nelze ani zemětřesení a sesuvy půdy. Lidstvo mohou pozlobit viry biologické ( např. střevní chřipky, tyfus ) a také viry počítačové. Nakonec se o víkendu vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Střelci, Venuší v Panně a Neptunem v Rybách, který může vést k neporozumění mezi lidmi s rozdílným náboženstvím, společenským zřízením a kulturou doprovázené demonstracemi, provokacemi a pomluvami. Konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice nejsou naštěstí nijak dramatické, ba spíše naopak. Náš stát může uzavřít významné dohody na poli ekonomickém i ve sféře mezinárodních vztahů.

Pondělí a úterý

Naše republika by mohla zaznamenat úspěchy na poli umění i ekonomiky. ( Venuše v Panně je v sextilu se Sluncem republiky ve Štíru ). Vyznamenat se mohou naši sportovci či kriminalisté v bojích se svými protivníky ( Slunce sextil Mars republiky ). Na straně druhé to chce velkou opatrnost při řízení motorových vozidel nebo při práci s počítačem. ( Slunce opozice Uran ). Ve světě mohou řádit živly přírodní i teroristické. V úterý se začne astrologické klima poněkud zklidňovat.

Středa a čtvrtek

Na našem území by mohla stoupat produktivita práce. Měla by panovat konstruktivní atmosféra. V noci ze čtvrtku na pátek však Luna ve znamení Štíra vytvoří postupně kvadratury na Lunu, Urana a na Saturna republiky, což může přinést zvýšenou četnost násilných trestných činů, loupeží a vážných havárií.

Pátek až neděle

Zatímco konstelace specificky působící na naši republiku jsou vcelku harmonické přející společenským setkáním, kulturním či sportovním aktivitám a rodinným návštěvám, ve světě to může v určitých lokalitách vypadat značně odlišně vzhledem k náročným mundánním konstelacím. Lze očekávat demonstrace jak pro tak proti uprchlíkům z islámských zemí, šířit se společností mohou různé fámy a infekční choroby. Obyvatelstvo bude značně polarizováno svými postoji k osobám s odlišným náboženstvím a kulturními zvyky. ( Luna ve Střelci v kvadrátech s Venuší v Panně a Neptunem v Rybách ).

 

www.stribrny.cz