Horoskop týdne od 12. do 18. prosince 2016
O víkendu se na ekliptice vytvoří velký ohnivý trigon mezi Lunou ve znamení Lva, Sluncem se Saturnem ve znamení Střelce a Uranem ve znamení Berana, takže se dá očekávat, že lidstvo bude v pohybu. Většina z nás bude dokupovat dárky na vánoční svátky, mnozí vyrazí za aktivním odpočinkem při sportu a jiní budou zase plánovat dobrodružnou dovolenou za hranice všedních dnů. Ve druhé půli tohoto a v první půli příštího týdne se budou pravděpodobně radovat nejen naši obchodníci, ale i sportovci, jelikož Jupiter ve znamení Vah vytvoří harmonickou vazbu s Marsem republiky ve znamení Střelce.

Pondělí

Slunce pohybující se znamením Střelce vytvoří harmonickou vazbu s Uranem ve znamení Berana a to je konstelace přímo ideální pro nákup komunikační nebo výpočetní techniky. Na trhu se mohou objevit lákavé novinky.

Úterý až čtvrtek

Mars tranzitující znamením Vodnáře se ocitne v těchto dnech v opozici na Saturna České republiky ve znamení Lva, což předznamenává zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu. Naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy a loupežemi, lze rovněž očekávat oslabení zdraví či úmrtí významných osobností. Může být vyhlášen úpadek některé z důležitých firem, padat budou obvinění z neplacení daní.

Pátek až neděle

Od pátečních 14.14 hod do nedělních 18.51 hod se bude Luna pohybovat v královském znamení Lva a když si k tomu připočteme předvánoční čas, tak nám vyjde v této rovnici, že lidé budou možná i trochu lehkomyslně a příliš velkoryse utrácet své těžce vydělané peníze za věci luxusní a těžko dostupné. V úvodu zmiňovaný velký ohnivý trigon pak vnese do společnosti uvolněnou náladu a chuť se bavit, užít si života.

Zdroj: www.stribrny.cz