HOROSKOP TÝDNE OD 11. DO 17. LEDNA 2015
V tomto týdnu se astrologická situace poněkud stabilizuje a mezi 12. a 16. lednem se na ekliptice vytvoří zemité konstelace mezi Merkurem se Sluncem ve znamení Kozoroha a Jupiterem ve znamení Panny, které by mohly dočasně uklidnit rozjitřené nálady mezi politiky, náboženskými vůdci a investory na burzách. Je to vhodný čas pro zahajování nových projektů, pro podpisy významných smluv či pro důležitá jednání. Této kvality času by mohl rovněž využít ten, který plánuje prodat či koupit nemovitost.

Pondělí a úterý

Mars na své pouti ekliptikou přejde přes Slunce republiky ve znamení Štíra a retrográdní Merkur pohybující se znamením Kozoroha vytvoří kvadrát s Venuší republiky ve znamení Vah. Výsledkem pak mohou být ostré půtky mezi vládnoucí garniturou a opozicí při přijímání důležitých zákonů na půdě parlamentu, kdy se budou vzájemně významní politici obviňovat z neetického chování.

Středa až pátek

V těchto dnech bude Slunce s Merkurem v Kozorohu v trigonu s Jupiterem v Panně, což by mohlo přinést světu oživení na komoditních či akciových trzích, obchody by se měly hýbat a lidé by spolu měli dobře a pragmaticky komunikovat, produktivita práce by měla růst.

Sobota a neděle

V sobotu se bude Luna pohybovat znamením Berana ve vcelku harmonických vazbách, což by mělo prohřát klima v přírodě i v mezilidských vztazích, lidstvo by se mělo věnovat aktivnímu odpočinku. Zato v neděli vytvoří Venuše procházející znamení Střelce kvadraturu s Jupiterem ve znamení Panny, a to může mnohé vést k nákupům luxusního a zbytného zboží či vybízet k přejídání.