HOROSKOP TÝDNE OD 11. DO 17. KVĚTNA 2015
Horoskop týdne od 11. do 17. května 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Druhou polovinu tohoto květnového týdne ovlivní dosti dramatické konstelace a to jak specificky ovlivňující dění v našem státě ( tranzity ), tak konstelace mundánní – působící na celou planetu Zemi. Slunce se bude pohybovat ve třetím dekanu znamení Býka a postupně vytvoří kvadratury s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky. Výsledkem mohou být těžké boje našich sportovců a kriminalistů se svými protivníky, přičemž vynaložené úsilí nemusí odpovídat dosaženým výsledkům a dají se očekávat spíše zklamání. Náš stát může zaznamenat méně příjemné děje ve společnosti i v přírodě, na povrch mohl vyplavat další případy korupčního a neetického chování významných úředníků a jiných osobností našeho státu. Mars přejde 12.5. ve 4.40 hodin do znamení Blíženců a posléze v následujících dnech vytvoří opozici na Saturna ve znamení Střelce, což může světu přinést řádění živlů přírodních i teroristických, možné jsou i výbuchy sopek, požáry a prudké bouře, tornáda či cyklóny.

Pondělí a úterý

Tranzitující Venuše ve znamení Raka vytvoří trigon na Slunce republiky ve znamení Lva a tato příjemně působící konstelace by nám měla přinést vcelku úspěchy, příjemné klima v přírodě i atmosféru ve společnosti. Méně příjemné vlivy Luny se projeví v pondělí mezi 17. a 23. hodinou, kdy může kolabovat doprava či výpadky sítí. V úterý mezi 4. a 10. hodinou se vytvoří na ekliptice poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Rybách, Marsem v Blížencích a Saturnem ve Střelci, za kterého není radno riskovat – hrozí karamboly na cestách i v mezilidských vztazích.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech se ocitne Slunce v kvadrátu jak na Lunu tak na Urana republiky.Naši sportovci a kriminalisté svedou těžké boje se svými soupeři a mohou z nich vyjít se šrámy na těle i na duši. Dosažené výsledky nemusí odpovídat vynaloženému úsilí. Možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí či násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost.

Pátek až neděle

O víkendu se ocitne Mars pohybující se znamením Blíženců v napětí se Saturnem ve znamení Střelce. V důsledku této napěťové konstelace může svět očekávat řádění vzdušného a ohnivého živlu, stoupat bude napětí v lokalitách, kde se střetávají komunity s rozdílným náboženstvím. Extrémisté z obou stran barikády se pokusí svými výroky i činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Slunce bude o víkendu v kvadrátu se Saturnem republiky, a to je konstelace, za které mohou přijít úmrtí či oslabení zdraví významných osobností, možné jsou závaly v dolech, sesuvy půdy a zřícení budov.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/