HOROSKOP TÝDNE OD 11. DO 17. DUBNA 2016
Konstelace mundánní ( platné pro celý svět ) jsou v tomto týdnu vcelku harmonické, přející zahajování nových projektů, obchody by se měly hýbat a burzovní indexy budou pravděpodobně dostávat pozitivní impulzy. Merkur se v tomto týdnu bude pohybovat znamením Býka v harmonickém spojení s Jupiterem ve znamení Panny, což přeje investicím do nemovitostí a do zboží trvalejší hodnoty. Mezi mužským a ženským živlem to bude hodně jiskřit, jelikož Venuše se bude pohybovat v ohnivém znamení Berana v harmonickém spojení s Marsem ve znamení Střelce. Svět dostane šanci k zakopání válečné sekery, ale konstelace budou mnohdy příliš ohnivé a tak zřejmě leckde zvítězí horké hlavy nad střízlivým úsudkem.Pondělí a úterý

Merkur se bude pohybovat znamením Býka v disharmonickém spojení s Neptunem republiky ve znamení Lva a díky tomu by na našem území mohlo dojít zejména v pondělí k četným dopravním zmatkům, zvýší se riziko setkání se s podnapilými či se zfetovanými účastníky silničního provozu.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech vytvoří tranzitující Slunce ve znamení Berana trigon s Lunou republiky ve znamení Lva a sextil s Uranem republiky ve znamení Vodnáře. Tato dynamická konstelace by nám měla zajistit úspěchy jak na poli ekonomickém tak ve sportovních kláních.

Pátek až neděle

Od čtvrtečních 15.52 hod až do nedělních 1.22 hodin se bude pohybovat Luna ve znamení Lva, Slunce s Venuší a s Uranem bude ve znamení Berana, Mars a Saturn ve znamení Střelce. Tyto ohnivé konstelace přejí aktivnímu odpočinku při sportu. Nuda nebude na pořadu dne, tyto konstelace by měly prohřát klima v přírodě i ve společnosti.

Zdroj: www.stribrny.cz