Horoskop týdne od 11. do 17. července 2016
I v tomto týdnu budou konstelace specificky ovlivňující dění na našem území dosti náročné a dá se říci, že napětí ve společnosti i v přírodě bude stoupat. Mars ve Štíru nás pořád ještě nepustí ze svého zorného pole a zejména ve čtvrtek a v pátek nám může poněkud zatopit, jelikož spojí své síly s Lunou. Jupiter se bude v tomto týdnu pohybovat ve znamení Panny v kvadratuře s Marsem republiky ve znamení Střelce, což může vést k dalšímu kolu invektiv mezi čelními představiteli vládnoucí garnitury a opozice. Politici jen velmi stěží naleznou společnou řeč a to ani uvnitř koalice. V zahraničí může dojít k neblahým dějům, které poškodí náš zahraniční obchod, zdraží ceny surovin a stíží cestu k dotacím. Naši sportovci a kriminalisté svedou těžké boje se svými protivníky a nemusí z nich vyjít zrovna vítězným způsobem.

Pondělí až středa

Merkur se bude pohybovat ve znamení Raka v napětí s Uranem ve znamení Berana mundánně a v napětí s Venuší republiky ve znamení Vah. Výsledkem mohou být prudké změny počasí doprovázené bouřemi, řádit bude zejména živel vodní a ohnivý.

Čtvrtek a pátek

Lunu dostihne na své pouti ekliptikou Marse ve znamení Štíra v bodě ekliptiky, který je v napětí s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky. Výsledkem mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Zejména ve čtvrtek odpoledne, v noci a v pátek dopoledne lze očekávat zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy.

Sobota a neděle

O víkendu se uzavře kvadratura mezi Sluncem ve znamení Raka a Uranem ve znamení Berana a díky tomu mohou ve světě zvýšenou měrou řádit živly přírodní i teroristické. Opět bude v napětí živel vodní a ohnivý. Nutná je rozvaha a trpělivost.

Zdroj: www.stribrny.cz