Horoskop týdne od 10. do 16. října 2016
Zatímco první půle tohoto říjnového týdne bude z astrologického hlediska vcelku pohodová přející uvolněné a přátelské komunikaci či návštěvám kulturních zařízení ( Merkur konjunkce Jupiter ve znamení Vah ), polovina druhá pravděpodobně přinese světu bouřlivější klima v přírodě i ve společnosti. Merkur v kvadrátu s Marsem, Slunce v opozici na Urana a nedělní úplněk přinesou zřejmě přitvrzení situace v probíhajících válečných konfliktech, teroristé mohou atakovat hromadnou dopravu, elektrárny, rozvodné a počítačové sítě.

Pondělí až středa dopoledne

Až do středy dopoledne budou dění u nás i ve světě ovlivňovat vcelku příjemné konstelace vytvářející klima ideální pro důležitá setkání, pro uzavírání sňatků a pro podpisy významných smluv. ( Merkur konjunkce Jupiter ve Vahách ).

Středa odpoledne a čtvrtek

Merkur pohybující se znamením Vah vytvoří kvadraturu s Marsem ve znamení Kozoroha a výsledkem pak mohou být četné střety mezi znepřátelenými státy či mezi rozhádanými jedinci. Není to zrovna ideální čas pro soudní stání nebo pro jednání s úřady.

Pátek až neděle

O víkendu vybízí Merkur v harmonické vazbě se Saturnem k ostražitosti a k sebekázni. Slunce v opozici s Uranem a nedělní úplněk vybudí u citlivých jedinců prudké emoce vymykající se zpod kontroly zdravého rozumu a následovat mohou četné karamboly jak v mezilidských vztazích tak na cestách.

Zdroj: www.stribrny.cz