Horoskop týdne od 10. do 16. dubna 2017
V hlavní roli na pomyslné astrologické šachovnici se v tomto týdnu ocitne tranzitující Mars ve znamení Býka, který v průběhu týdne postupně vytvoří napěťové vazby jak s Lunou republiky ve znamení Lva, tak s Uranem republiky ve znamení Vodnáře a se Saturnem republiky ve znamení Lva. Výsledkem mohou být překvapivé až šokující zprávy či děje, které zneklidní naši veřejnost. Nastává test karmy našeho národa. V mírnější podobě se mohou projevit ataky znepřátelených politiků a lobistů vzájemně se obviňujících z korupce či jiných druhů neetického jednání. V horší podobě mohou přijít výbuchy, požáry a násilné trestné činy, vyloučit nelze ani havárie hromadných dopravních prostředků a průmyslová neštěstí. Možná jsou oslabení zdraví a úmrtí významných osobností či rozkolísání kurzu naší měny.

Pondělí

Luna se bude pohybovat znamením Vah a bude se blížit k Jupiterovi, což přeje návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Úterý až pátek

V úterý v 8.08 hod SELČ nastává úplněk, takže by citliví jednici měli být poněkud vydráždění a unáhleně reagující na podněty. Tyto dny a Marsovy v úvodu zmiňované konstelace by mohly přinést prudké změny počasí a vyvolat dramatické děje nejen v naší přírodě, ale i ve společnosti. Naši vojáci, kriminalisté a sportovci mohou odejít se zraněními ze střetů se svými protivníky. Kolabovat mohou počítačové a rozvodné sítě a to i díky útokům hackerů.

Sobota a neděle

Luna se bude až do pondělních 1.04 hod procházet znamením Střelce, a to je pozice vybízející k aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách.

Zdroj: www.stribrny.cz