HOROROSKOP TÝDNE OD 20. DO 26. ČERVENCE 2015
<div class=“clanek_bg“>
<div class=“clanek_format“>
Horoskop týdne od 20. do 26. července 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

Tento týden lze z astrologického hlediska rozdělit na dvě půle. Ta první by měla být relativně stabilní a poklidná díky harmonickým vazbám mezi Sluncem a Merkurem pohybujícím se na konci znamení Raka v harmonickém spojení se Saturnem ve znamení Štíra. Projekty započaté v této době by mělo mít trvalejší životnost. Zato o víkendu vytvoří Mars ve znamení Raka ostrou kvadraturu s Uranem ve znamení Berana, což světu může přinést výbuchy sopek, velké požáry a průmyslová či dopravní neštěstí ( i letecká či železniční ). Technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy, kolabovat mohou rozvodné či počítačové sítě. Svět může očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě.

Pondělí a úterý

Slunce s Merkurem tranzitují v kvadraturách s Venuší republiky ve znamení Vah, což nám může přinést sporná rozhodnutí soudů či arbitráží, náš stát může zaznamenat neúspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Výroky vlivných představitelů našeho státu mohou rozladit většinu obyvatelstva.

Středa a čtvrtek

Ve středu se na ekliptice uzavře přesný trigon mezi Merkurem a Saturnem a díky tomu by lidé spolu měli uvolněně a přátelsky komunikovat. Ve čtvrtek se skokově mění kvalita času jelikož nejprve v 5.30 přejde do znamení Lva Slunce a ve 14.14 hod jej bude následovat i Merkur. V důsledku toho by lidé měli být k sobě více srdeční a velkorysí. Zavládnout by měla hřejivá atmosféra v přírodě i ve společnosti.

Pátek až neděle

Mars ve znamení Raka se v těchto dnech ocitne v napětí s Uranem ve znamení Berana. Výsledkem pak mohou být výpadky počítačových a rozvodných sítí, leckde se vymknou prudké emoce a přehřátá nervová soustava zpod kontroly vůle a sebekázně. Výsledkem mohou být bouře v přírodě i v mezilidských vztazích. Vyloučena nejsou ani letecká nebo železniční neštěstí.Četnost karambolů či „karmabolů“ bude stoupat, řádit mohou živly přírodní i teroristické. Napětí mezi jednotlivci i mezi národy bude stoupat a stejně tak mezi živly ohně a vody.

 

Zdroj: www.stribrny.cz

 

&nbsp;
</div>
</div>