Google Sky odkrylo tajemný objekt. Nibiru?
Kontroverzní planetární systém, který byl podrobený veliké cenzuře, byl poprvé představen veřejnosti, jak píše intellihub.com. Autorem článku je Shepard Ambellas.

Za ta léta se u některých astronomů a konspiračních teoretiků vyskytly spekulace, že Google Sky cenzuroval to, co je známo jako Planet X nebo Nibiru, a tajil putující kosmické těleso před širokou veřejností na internetu.

Nyní nežádoucí mohutný tmavý pruh Google Sky, který dříve ukrýval zvláštní kosmické těleso, Google odstranil a my máme možnost vidět okřídlený disk. Obrázek níže ukazuje, jak pracoval cenzurní systém Google v průběhu let.

7a178030b815-900x450
V současnosti není známo, proč Google neomezuje přístup do planetárního systému, který byl v centru pozornosti badatele Zecharia Sitchina píšícího hojně o planetě Nibiru.

V níže uvedeném obrázku vyfotografovaném v roce 2015, můžete jasně vidět okřídlený disk, jak popsal Sitchin a další badatelé. Je to téměř neskutečné.

planet_x_system_far
Tento systém se v současné době nachází na následujících souřadnicích:
5 h42m 21.0s 22 ° 36 ’45 0,7 “

Ačkoliv nemůžeme říci, že na snímku je právě Nibiru, ale existuje přesvědčení, že dané těleso odpovídá různým popisům.
Věříte nyní, že existuje planeta X?

Zdroj: Newscom.md
Kopírování a citování článků povoleno. Vždy, prosím, uveďte jméno blogu Sueneé a link na článek, který jste zkopírovali.