header2

GENOVÉ KLÍČE

GENOVÉ KLÍČE
Pro všechny, kteří čtou nebo slyší tato slova:

Ať se tvé srdce rozevře do bezpodmínečné lásky.

Ať tvou mysl osvítí nekonečný klid.

Ať tvé tělo zalije světlo tvé podstaty.

 

Ať jsou všichni, kterých se v tomto životě dotkneš

svými myšlenkami, slovy a skutky,

proměněni vyzařováním tvého ducha.

 

Vítejte ve světě Genových klíčů.

 

Genové klíče jsou pozváním na novou cestu životem.

 

Bez ohledu na vnější okolnosti má v sobě každá lidská bytost ukryto něco krásného. Jediným účelem Genových klíčů je vynést tuto krásu na odiv – odhalit vaše vyzařování, zažehnout věčnou jiskru génia, který vás odlišuje od všech ostatních.

Nedávné objevy v biologii dokazují úžasnou skutečnost – že lidská DNA, šroubovicový útvar, který z nás dělá to, čím jsme dnes, nemá kontrolu nad naším osudem. Je to spíše náš celkový postoj k životu, který říká naší DNA, jakým člověkem se chceme stát. To znamená, že každá myšlenka, pocit, slovo a skutek, který v životě učiníme, je otištěn v každé buňce našeho těla. Negativní myšlenky a emoce způsobí, že se naše DNA stáhne, zatímco pozitivní myšlenky a emoce ji umožní, aby se rozvinula a uvolnila. Tento proces se děje neustále, od chvíle, kdy jsme přišli na svět, až do okamžiku, než odejdeme.

 

My sami jsme tvůrci svého vývoje.

 

Když plně přijmeme důsledky této skutečnosti, naše cesta začíná. I když nebudete číst dále, může tento fakt změnit váš život. Tento fakt se odráží v životech všech velkých světců a duchovních učitelů napříč celou historií – v každém z nás leží obrovský potenciál a krása a je omezena pouze tím, jak se sami na sebe a svět kolem nás díváme.

 

Naše planeta se právě nachází v období rozsáhlé proměny, ve které hraje lidstvo hlavní roli. Velký kvantový skok je ve vzduchu. Genové klíče nám nabízejí vizi naprosto odlišného světa, než jaký vidíme dnes. Ukazují nám svět, kde se lidé řídí vyššími principy jako je láska, odpuštění a svoboda. Takový svět není snem, je další etapou našeho přirozeného vývoje a záleží na každém z nás, zda odemkneme vyšší záměr, který leží ukrytý v naší DNA.

 

Doufám, že vstupem a objevováním nádherného labyrintu Genových klíčů se ve vás zažehne jiskra vašeho nejvyššího potenciálu a že obejmete krásu svého vlastního snu a necháte ji v sobě růst. A jakmile vaše vyšší poslání začne ovlivňovat ty, které milujete a svět kolem vás, připojte svého génia k nám všem, kteří se odvažují snít o vyšším a lepším světě a nechť společně tento sen uskutečníme.

 

Richard Rudd

(autor knihy Gene Keys)

 

O tom všem se dočtete zde a v připravovaném českém vydání knihy Genové klíče.

Překlad knihy a její vydání je mým osobním příběhem. Rozhodla jsem se přivést toto dílo do Čech, jako připomenutí moudrosti, kterou si všichni neseme v sobě. Lidé v Čechách si začínají rozpomínat velmi rychle. Mým snem je, aby nás tato moudrost opět spojila a mohli jsme společně tvořit smysluplný svět.

 

Markéta Doubravská

 

 

Genové klíče odhalují potenciál ukrytý v lidské DNA

Genové klíče odemykají dveře k sebepoznání

 

Kniha Genové klíče je unObal knihy 2 kopieiverzálním základem pro sebepoznávání. Obsahuje výživu pro naši mysl a potřebu pochopit, zároveň však velmi jasně vede za informace samotné k hlubšímu poznání a obratu dovnitř. Osvětluje naši přirozenou touhu se ptát a poznávat. Je kompletním přehledem lidské genetické matrice a mapou lidské psyché. Kniha je hlubokou transformační záležitostí.

Autorem knihy Genové klíče (v originále Gene Keys) je angličan Richard Rudd.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Markéta Doubravská, Bohumila Kučerová, Jana Mráčková, Veronika Malečková, Petr Lisý, Olga Lejsková a dalších).

 

Jak s knihou zacházet:

 • Můžete k ní přistoupit, jak zrovna cítíte. Jelikož jsou Genové klíče holografické povahy, je možné nahodile otevřít a na chvíli se začíst na jakékoli straně.
 • Podle tabulky Spektrum vědomí si lze vyhledat aspekt, jež momentálně ve vašem životě dominuje a přečíst si téma, k němuž se vztahuje v rámci Genových klíčů.
 • Lze se systematicky a postupně nořit do hloubky celého spektra šedesáti čtyř genových klíčů a projít tak celou knihu od začátku až do konce.
 • Podle data narození si můžete nechat vygenerovat svůj osobní hologenetický profil a odhalit tak hlavní aspekty (tedy hlavní genové klíče) uložené ve vaší DNA tvarující váš současný život.

 

 

Ukázky Genových klíčů

Umění nastavit si zdravé hranice – GK 40

Umění nastavit si zdravé hranice – GK 40

|

Přijměte pozvání do oblasti každodenního zacházení s naší energií. Pojďte rozjímat alespoň na chvíli nad tím, proč býváte unavení či dokonce vyčerpaní, kdy a jak překračujete hranice svých možností a co s tím…. čtěte dále

Umění investovat – GK 32

Umění investovat – GK 32

|

Umění investovat je spojeno se schopností uvést při rozhodování do rovnováhy zdrženlivost (co zachovat naživu) a riskování (co je potřeba změnit). Pokud si chceme v životě uchovat úspěch, musíme se držet svých neochvějných… čtěte dále

Kolektivní fenomén jménem Stres – GK 52

Kolektivní fenomén jménem Stres – GK 52

|

O stresu Stín 52 je zodpovědný za jeden z největších fenoménů moderního světa – stres. Stres působí na mnoha úrovních, ale primárně zasahuje fyzickou rovinu, vnitřek našeho těla. Stín 52 a jeho programovací… čtěte dále

Příběh o vyšším poslání – GK 46

Příběh o vyšším poslání – GK 46

|

Někdy je nejlepší způsob, jak něco popsat, použít příběh. Tohle ve skutečnosti není ani tak příběh jako popis pradávného archetypu. Hlavní postavou je vyvolávač deště, kouzelník, jehož jedinečným nadáním je schopnost ovlivnit vzorec… čtěte dále

Skutečný význam přijetí – GK 25

Skutečný význam přijetí – GK 25

|

Život ve fyzickém těle je zkušeností krajního stažení, zvláště je-li naše realita založena na strachu. Strach je vedlejší produkt všech nízkofrekvenčních energetických polí. Stažení je fyzickou manifestací strachu na individuální i kolektivní úrovni…. čtěte dále

Přirozená pochybnost – GK 63

Přirozená pochybnost – GK 63

|

Pochybnost představuje velký otazník doslova vypálený do naší lidské mysli. Naše logická levá hemisféra slouží k tomu, abychom viděli vše jako opakující se vzorce, a právě tato schopnost byla klíčovým prvkem v lidské…čtěte dále

 

 

PRODEJ KNIHY

Cena knihy 640,-

Váha knihy 1 kg

Počet stran 432

 

Objednávky zasílejte na: info@genoveklice.cz

V objednávce uveďte své jméno a fakturační adresu (pokud je odlišná, potom i doručovací adresu) a specifikaci platby. Můžete se rozhodnout mezi platbou předem na účet nebo na dobírku. Obratem vám zašlu potvrzení objednávky a instrukce. Rozesílka pravidelně každou středu.

AKTUÁLNÍ CENY ROZESÍLEK (od 8.9.2015)

V rámci ČR

 1. platba předem na účet 1 kniha – 746,- (cena knihy 640,- + poštovné a balné 106,-)
 2. platba předem na účet 2 knihy – 1442,- (cena dvou knih 1280,- + poštovné a balné 162,-)
 3. dobírka 1 kniha 787,- (cena knihy 640,- + poštovné a balné 147,-)
 4. dobírka 2 knihy 1483,- (cena dvou knih 1280,- + poštovné a balné 203,-)

Slovensko

 1. Nejjednodušší a nejlevnější forma zaslání knihy na Slovensko je přes službu ZÁSILKOVNA, nutno si vyzvednout na pobočce zásilkovny.
  Platba předem na účet – 785,- (cena knihy 640,- + jednotná sazba poštovného a balného 145,-). Přepočet na EUR dle aktuálního kurzu.
 2. Českou poštou, platba předem na účet – 900,- (cena knihy 640,- + poštovné a balné 260,-). Přepočet na EUR dle aktuálního kurzu.
 3. Českou poštou, dobírka – 925,- (cena knihy 640,- + poštovné a balné 285,-). Přepočet na EUR dle aktuálního kurzu.

 

Knihu je možné také přímo zakoupit:

 • Šumperk, Bří. Čapků 2 (po telefonické domluvě na tel.: 732 466 294)
 • Olomouc, Life balance clinic, Helsinská 13 Neředín (út, st, čt – po telefonické domluvě na tel.: 733 190 022 www.lifebalanceclinic.cz)
 • Jičín, Studio šťastných dětí, Fügnerova 193 (http://studiostastnychdeti.cz)
 • České Budějovice, prodejna Slunečnice, Chelčického 21
 • Tišnov, Hybešova 778, Jana Koudelová (po telefonické domluvě na tel.: 774 023 959)

 

Více: http://www.genoveklice.cz/