FILM: Výklad budoucnosti České republiky z palmových listů pro příštích pět let / DOPORUČUJI!
Milí čtenáři, jak jsem nedávno slíbila, nabízíme vám záznam ze speciální přednášky uskutečněné 7.2.2016, která proběhla v Uherském Brodě. Přednášející je Gejza Valent, po jeho pravici manželka Irena Valentová. Tato dvojice se specializuje na spolupráci s indickými knihovnami již několik let a zprostředkovává výklady hlavně pro jednotlivé osoby. Speciální doba si však vyžádala speciální výklad.
Tato přednáška byla zaměřena na výklad osudu České republiky na příštích pět let, podle indických knihoven palmových listů.
Je úžasné, že tito lidé pro nás zprostředkovávají zdarma takto důležitá a úžasná data. Výklad pro celou zemi vypadá jinak než výklad pro jednotlivce, rozdíly jsou řečeny hned v úvodu přednášky. Pro Českou republiku byly skutečně nalezeny rozsáhlé palmové listy, staré 200-300 let, některé z nich bohužel už poškozené. Poselství je velice rozsáhlé, proto se výklad zaměřil ,,pouze“ na příštích pět let, avšak budoucnost kterou listy odkrývají je k dispozici ještě mnohem delší, odhadem na více než 60 let.
Určitě si udělejte čas, je to velice hodnotný a důležitý záznam, který vám řekne poměrně jasně, co nás brzy čeká a co je nutné udělat!

Výklad budoucnosti ČR z palmových listů

https://www.youtube.com/watch?v=9mBo5sdAMHM&feature=youtu.be
webové stránky autorů: www.Nadi.cz