Ekofestival Greenfest 2017 v Libereci
Tradiční liberecký ekofestival Greenfest proběhne tento rok v sobotu 3. června v zahradě a přednáškových místnostech Lidových sadů. Návštěvníci se mohou těšit na klasickou sestavu programu – zajímavé přednášky, praktické workshopy a doprovodný program pro děti i dospělé. Nebudou chybět hudební představení a bohaté možnosti občerstvení a dalších stánků. Vše samozřejmě v duchu ekologie, přírody, permakultury, soběstačnosti, osobního rozvoje, zdravého stravování a přírodního stavitelství. Letos se konkrétněji zaměříme na téma ZDRAVÁ RODINA. Více informací najdete v příspěvcích Facebook události https://www.facebook.com/events/1713584798956041/ a také na webu www.greenfest.cz

Celodenní vstupné: 150 Kč, ZTP a senioři 100 Kč, děti do 15 let zdarma. V ceně vstupenky jsou všechny přednášky, workshopy i doprovodný program.

 

Bližší informace:

Tradiční, v pořadí již 5., ekofestival Greenfest proběhne v sobotu 3. června 2017 od 10h v zahradě a přednáškových místnostech Lidových sadů v Liberci. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé přednášky s odborníky, praktické workshopy a doprovodný program pro děti i dospělé. Chybět nebudou ani hudební představení, řemeslné a prodejní stánky a bohaté možnosti občerstvení. Vše v duchu ekologie, přírody, permakultury, soběstačnosti, osobního rozvoje, zdravého stravování a přírodního stavitelství. Letos bude ekofestival zaměřen na téma ZDRAVÁ RODINA.

„Téma Zdravá rodina jsme vybrali z velkého množství dalších možností. Zaměření právě na rodinu a vše co souvisí s jejím zdravím nám přijde důležité pro šťastný a smysluplný život, proto se na něj chceme podívat z různých úhlů pohledu. Připravujeme program zaměřený jak na zdraví fyzické – např. permakulturní pěstování ve městě, nošení dětí v šátcích, bydlení v ekologickém domě, domácnost bez obalů a chemie, tak na zdraví psychické a vztahy – jako např. rodinné konstelace a mezigenerační komunikace. Častými návštěvníky Greenfestu jsou rodiny s dětmi, proto je velká část programu věnována právě jim. Připravujeme pro ně ekodivadélko, čtení pohádek s babičkami, vzdělávací program, dětskou jógu, řemeslné dílničky a další.“ popisuje připravovaný program koordinátorka Greenfestu Kateřina Dederová.

Celodenní vstupné na festival je 150 Kč, děti mají do 15 let vstup zdarma. Více informací o hlavním i doprovodném programu najdete na webových stránkách www.greenfest.cz a Facebooku https://www.facebook.com/GreenfestLiberec/. Akce proběhne za každého počasí. Festival pořádá KPT z.s., za finanční podpory Ekofondu Statutárního města Liberec, Libereckého kraje a dalších sponzorů.