„Kvalitní vzdělání a zdravý životní styl je zaručená investice…

V současnosti se Dr. Hořejšová specializuje na Anti-aging (prevenci proti předčasnému stárnutí a rozvoji tzv. Civilizačních chorob). Nejnovější vědecké poznatky studuje v USA a přednáší v ČR i v USA. Nabízí programy „Anti-aging bez skalpelu“, dostupné pro každého, kdo má zájem o vlastní zdraví a chce získat spolehlivé informace na základě nejnovějších vědeckých poznatků k volbě správné životosprávy – pohybu, stravy i relaxace. Zavedla a prosazuje – biochemické zdraví – které prezentuje ucelený vědecký základ pro medicínu 21. století k úspěšné léčbě a prevenci všech tzv. civilizačních chorob (alergií, autoimunitních onemocnění, kardiovaskulárních chorob, neurodegenerativních nemocí a nádorových onemocnění).

Mezi nejvýznamnější z dalších aktivit Dr. Hořejšové patří například prezentace originální české metody SMSystem v USA (painfreesmsystem.com), pravidelná prezentace worshopy pro ženy ve spolupráci s různými organizacemi v USA a rozhovory ve vysílání pro krajany v Severní Americe.v rozhlasové relaci STYL v Českém Rozhlase. Od roku 2010 pravidelně prezentuje nejnovější poznatky o tom, jak se stát manažerem vlastního zdraví.

V knize autorky Olgy Struskové – Jak úspěšně (ne)stárnout aneb sexy až do hrobu, doplňuje zpovědi vybraných žen svými užitečnými radami o anti-agingu.

Na svých webových stránkách drhorejsova.eu poskytuje zdarma informace, jak se stát manažerem vlastního zdraví.

Kategorie:

2013, Fyzické zdraví, Videa