Dovol Svému vnitřnímu světlu zářit

Jmenuji se Anna Vičánková, narodila jsem se ve vodním znamení v divoké přírodě Jeseníku a momentálně žiji v Luhačovicích, v lázeňském městě, v kraji plném lesů, pramenů, víl, elfů, skřítků, najád, gnómů, salamandrů a mnoha dalších bytostí přírody. Přítomností přírodních bytostí jsem obklopena prakticky celý život. Již od dětství komunikuji s tímto jemnohmotným světem skrze srdeční čakru a přes velmi jemné intuitivní vciťování vibrací v prostředí.

Hledala jsem způsob, jak nejlépe a zároveň jemně prolnout svět hmoty s duchem přírody.

A protože od malinka ráda maluji, cítím, že je to ta nejlepší forma vyjádření toho, co mi chtějí přírodní bytosti sdělit. Do tvaru a barev maluji informace pro člověka, prostor, situaci, hudbu, zvířata a přírodu. Nechávám se oslovovat vnitřním vedením, svou intuicí a volně tvořím to, co cítím jako impuls k vyjádření. Díky této činnosti se mi daří propojovat svět lidí a přírodních bytostí.

Tvoření bylo také vždy součástí mého zaměstnání. Jako kosmetička s 18-letou praxí jsem měla možnost pomáhat lidem nejenom na hmotné úrovni za použití různých druhů masáží, přípravků a léčebných technik, ale také na jemnějších úrovních, kdy jsem jakýmsi vnuknutím věděla, proč se klientce některé věci v životě dějí a přirozeně mi přicházela vhodná slova pro pochopení, přijetí a uzdravení situace pro ni.

Zkušenosti, které jsem za tu dobu prožila a pochopila vkládám dál s láskou do své nynější práce ať už jde o malování, kosmetické ošetření, chromoterapii či tetování. Vše je propojeno a tak i veškerá má činnost plyne v dokonalé harmonii a prolínání jednu ve druhou. Jsem přesvědčena, že ty největší pravdy vesmíru sídlí hluboko v nás, ve velkoleposti lidského srdce, mysli a duše. V lásce Anna.

Děkuji za návštěvu stránek a přeji klid, mír a harmonii vaši Duši.

anna-vicankova-osobni-foto

Anna Vičánková, terapeutka, výtvarnice
a průvodkyně světem přírodních bytostí.

Luhačovice

www.slunecnikvet-anna.blog.cz
www.tetovanianna.blog.cz
mail:channah12@seznam.cz
tel: + 420 777 339 159

Kategorie:

Podporujeme