DARÍSEK O ROCE 2016
DARÍSEK VZKAZUJE

Tento rok je o velkých změnách, o nových cestách a o přestupech. Leden 2016 byl tzv. startovní, nebo-li začátek. Únor je však již o samotném procesu. Tedy od začátku února se to již děje. Znamená to, že slovo PŘESTUPNÝ má svůj velký význam, protože každý člověk má nyní šanci (a to velkou šanci) na přestup na jinou kolej, nebo-li má šanci na velkou změnu ve svém životě. Energie, které jsou dle vibrací pro toto naladěni a působení na celou planetu Zemi, jsou opravdu rázné a silné. Jde o to, že každému je v tomto roce 2016 přáno a dostává příležitost změnit, nebo zkusit něco jiného ve svém životě. Vše co je nevyhovující, stagnující, vše co je již bez inspirace, nebo je to svazující, zkrátka vše co nepodporuje Duši, je teď šance toto vše změnit na inspiraci, rozkvět, nový děj, na volnost, svobodu atd. Zkrátka v tomto roce lze PŘESTOUPIT. Ti lidé, kteří mají obavy ve svém životě něco měnit, pak ať se nebojí, protože tento rok je opravdu štědrý, jelikož uděláte-li změnu a zjistíte, že vám to nevyhovuje, nic tím neztrácíte a můžete se v klidu vrátit do starých kolejí. Dá se to připodobnit mladému stromku. Stromek má hlavní kmen pro růst. Nové cesty, tedy nové příležitosti jsou jeho další větve. To znamená, že pokud vám ta větévka nebude vyhovovat, jednoduše se vrátíte zpátky do hlavního kmenu, proto nic neztrácíte.
Je tu šance díky nastavení roku 2016 vytvořit další příležitosti pro svoje prožití sebe sama. Je tu šance pro každého člověka začít třeba i něco, co by jindy nikdy nezkusil. Je tomu přáno a proto ta šance na úspěch.
Změny se týkají jak vztahů, zaměstnání, přání, ale třeba i politiky, víry a jiných podobných věcí. Týká se to opravdu všeho. Jsou to změny především vnitřní a proto se projevují i ve změnách vnějších. Nebojte se a dopřejte si pestrost, volnost a nové inspirace, které klepají za dveřmi a čekají až jim otevřete 🙂
Vzhůru do života vám přeje Alexej Darius Kubík