CURANDERO DON ROQUE – LÉČITEL Z PERU
Evropanům je v posledních letech jako Boží dar poskytnuta možnost uzdravení díky pokladům, které nabízí peruánský prales a jeho šamani.

Don Roque je léčitel z Peru, který kromě tisíců léčivých rostlin, které poskytuje prales, využívá bájné „liány duše“ Ayahuasca. Dokáže vyléčit různé nemoci včetně rakoviny. Jeho životní příběh je pozoruhodný.

  • Don Roque jako curandero (léčitel) dokonale ovládá složení, dávkování a používání léčivých rostlin.
  • Jejich příznivý účinek na lidské tělo je známý tisíce let. Pokud je dodržováno vše včetně životosprávy, léčí i příčiny nemocí.

Pokud cítíte, že chcete něco opravdu důležitého udělat pro své tělo nebo duši, neodkládejte životní rozhodnutí týkající se léčení vážných nemocí. Vydejte se na opravdu neobvyklou cestu za zdravím, která vám může změnit celý život.

 

Účinky léčby jsou opravdu výjimečné

Jako léčitel měl Don Roque více než 1 500 pacientů. Léčí běžné nemoci (vysoký krevní tlak, prostatu, žaludeční vředy), cukrovku i složitější případy (rakovina, nemoci krve, osteoporóza).

  • Roqueho výsledky jsou neuvěřitelné. Jeho schopnosti jsou naprosto výjimečné tím, že pro něj neexistují hranice, co může léčit.
  • Pokud má pacient pozitivní přístup a je připravený změnit věci ve svém životě, je uzdravení jen otázkou času.

Účinky léčivých rostlin jsem zažil také na vlastní kůži. Z Peru jsem si odvezl totální zdraví, na které mi u Dona Roqueho stačilo 14 dní. Prozkoumejte další účinky léčby.

 

Don Roque a jeho životní příběh

Don Roque vyrůstal v peruánském městě Yurimaguas. V 16 letech mu auto rozdrtilo nohu, kterou bylo podle lékařů nutné amputovat. Sám v pralese a o přísné dietě se odpoutal od vnějšího světa a komunikoval s rostlinami. Učitelem mu byla zázračná rostlina Ayahuasca. Po 30 dnech teorie a 11 měsících zkoušení účinků léčivých rostlin na sobě, odešel z pralesa po vlastních nohou a jako hotový léčitel.

Don Roque působí na řece Paranapura jako „curandero de naturaleza“ (přírodní léčitel). Podívejte se na jeho životní příběh.

 

Don Roque – životopis

Narodil se 25.7.1964 v Yurimaguas jako poslední z 10 dětí. Početná rodina prakticky vylučovala jakoukoli péči nebo individuální přístup jaký známe z naší výchovy. Byl rád, že se naučil alespoň číst a psát. V 16-ti letech mu auto rozdrtilo nohu a jeho život nabral nečekaný směr. Lékaři konstatovali, že se rána nehojí a kvůli infekci se musí noha amputovat. S tím mladý Roque nesouhlasil, protože si moc dobře uvědomoval, že by to pro něho znamenalo strávit celý zbytek života v chudobě na hranici přežití. Amputaci jako jediné řešení odmítl a vrátil se ke své rodině, která ho odmítla. Na břehu řeky Puranapura se jej ujala jedna velice chudá rodina, která se živila sbíráním dřeva na topení a jeho prodejem v Yurimaguas. Jedli velice málo. Když měli štěstí, tak jednou denně skromné jídlo. Téměř rok se mladý Roque pohyboval mezi životem a smrtí. Jednou navštívil rodinu, která se ho ujala, jeden známý – dlouholetý přítel této rodiny. Roque vyslovil přání, které dlouho držel uvnitř sebe. Přání odejít do džungle a sám se pokusit vyléčit. Muže tato myšlenka zaujala a vzal Roqueho k sobě domů, aby mu pomohl jeho přání zrealizovat. Asi hodinu od jeho domu se v pralese nacházelo místo, které by se při veškeré fantazii dalo nazvat i příbytkem. Nový přítel jej na zádech donesl k chatrči, postaral se o zásoby dřeva na oheň a dal mu rýži na pár měsíců.

Takto vybavený, začal Roque nový život. Sám v pralese a o přísné dietě se úplně odpoutal od vnějšího světa a začal komunikovat s rostlinami. Jelikož nemohl chodit, trávil čas prakticky vleže, ponořen do přání vejít do kontaktu s duchy rostlin…. Učitelem mu byla zázračná pralesní rostlina Ayahuasca, která je pověstná svými vyjímečnými léčivými účinky a hlubokými vizemi a očistnými schopnosti nejen pro tělo, ale i pro duši. Popínavá rostlina je známá rovněž jako „Liána smrti“ nebo „Plod stromu Poznání“.

Komunikace přišla velice brzy. Nejdříve mu bylo sděleno, jak vypadá Ayahuasca a jak ji připravit včetně potřebného rituálu. Užíval ji denně po dobu 1 měsíce a v této době jej duch Ayahuascy učil vše o rostlinách. Jak je ošetřovat, užívat, v jakém množství kombinovat s ostatníma a jaké nemoci se s nimi dají vyléčit. Vše probíhalo ve spánku nebo spíše v takovém živém snění. Obrazová encyklopedie tisíců rostlin se ukazovala Roquemu v plastických obrazech včetně návodů, jak kterou připravit. Po třiceti dnech teorie následovalo 11 měsíců zkoušení účinků léčivých rostlin na sobě. V té době už se mohl na nohu postavit a opatrně začít sbírat potřebné rostliny k praktickému vyzkoušení. Po dalších 11 měsících odchází z pralesa po vlastních nohou, jako hotový léčitel.

Roquemu je něco mezi 18-19lety. V malé místnosti provozuje svoji činnost jako „curandero de naturaleza“ (přírodní léčitel). Jeho první pacientkou byla žena, která se již bolestí nemohla pohybovat, a s kterou si lékaři již nevěděli rady. Měla zánět ženských orgánů v takovém rozsahu, že jí s krví a hnisem odcházely i kousky tkání. Roque k léčení použil způsob, o kterém s oblibou říká, že je to pro něj mnohem cennější nástroj než ruce. Hnis a zbytky tkání trpělivě vysával ústy, které v kombinaci s léčivými rostlinami měly za následek, že od něj zanedlouho žena odchází naprosto zdravá. Jeho schopnosti se začaly šířit mezi lidmi a vyléčených těžkých případů rychle přibývalo. Ze začátku ovšem často vznikaly při prvním kontaktu situace, kdy pacient zaklepal na dveře a Roque mu otevřel. Následovala otázka, jestli je tady ten vynikající léčitel, načež jej Roque pozval dál, a řekl mu, ať se posadí a řekne mu, co ho trápí. Pacient nevěřícně kouká na Roqueho a namítá, že tím léčitelem přece nemůže být on, že je ještě dítě, že není studovaný atd. Roque s naprostým klidem odpovídá, že jestli nechce vyléčit, tak že může jít. Že ho nikdo nenutí a ani ho nehodlá přesvědčovat. Touto odpovědí končí většinou další pochybnosti a pacient odchází po několika sezeních vyléčený.

Po čase začíná Roque cítit, že potřebuje být v úzkém kontaktu s pralesem a s rostlinami a odchází na řeku Paranapuru, kde nalézá ideální místo na stavbu domu a ordinace. Místo slouží zároveň jako farma, která zajišťuje Roquemu, který je nyní se ženou, živobytí. Malá farma poskytuje Roquemu a jeho ženě Evitě vše, co je potřeba k životu. Žijí spolu jako druh a družka a vychovávají společně 14-ti letého syna – Roqueho mladšího. Území, které Roque využívá, sestává z přibližně 200 ha pralesa, pole, domu a zahrady s různými ovocnými stromy. Na tomto území také opatruje asi 2000 léčivých druhů rostlin, stromů a lián, které používá k výrobě léčivých nápojů, esencí a tinktur.

 

http://www.lecitelzperu.cz/