COREY GOOD: AKTUALIZACE (2)
Davidův článek vyšel bezprostředně předtím, než jsme začali opět natáčet v Boulderu, Coloradu, a tento nejnovější briefing byl ten nepodrobnější, jaký jsem poskytnul. Nahráli jsme epizody popisující aktualizace, které již byly ventilovány na Cosmic DIsclosure (Odhaleném vesmíru). To, co čtete nyní, je písemný záznam toho, co se mi přihodil od událostí uvedených v těchto programech.

Nedlouho poté, co jsem se vrátil domů z Boulderu, Colorada, jsem byl kontaktován Kaaree pomocí metody Ansharského „éterického konferenčního hovoru“. Podala mi zprávu o pár nedávných setkáních, kterých se zúčastnila, včetně jednoho s pár zástupci SSP aliance.

Na těchto informativních schůzkách se dozvěděla, že náš nedávný průzkumný let do ledových kavern (jeskyní) na Antarktidě vysoce rozrušil jedince, kteří jsou zodpovědní za bezpečnost v těchto zařízeních.

Nejvíce byli šokováni tím, že jejich pokročilá technologie neobjevila/nezachytila přítomnost ansharského autobusového plavidla.

To nemělo pouze psychologický vliv na ty, kteří v těchto zařízeních pracují, ale bylo mi sděleno, že došlo ke zveřejnění určitých oblastí pod ledem. Jedná se o starodávná naleziště, která jsou na mnoha úrovních dosti významná.

Později jsem zjistil, že byly odkryty pozůstatky po starodávných civilizacích. Katalogizují se artefakty, technologie a našli se také nějaké zajímavé pozůstatky obyvatel.

Hlášení, která poskytovala jisté skupině v Alianci zpravodajské informace, přišla příliš pozdě na to, aby je šlo použít jako žalovatelný intel (informace od rozvědky).  V době, kdy hlášení dorazila, byla již frakce Aliance na místě a probíhala operace v oblasti Antarktidy.

Kaaree byla varována zástupci SSP Aliance, že se „Kovboj“ netají tím, že má zájem se ke mně opět dostat a už nabídl pomoc několika kontaktům, aby viděl, jaký druh přístupu, by mu ke mně mohli zajistit.

Nepochopil jsem, proč to pro Kovboje bylo tak osobní. Bylo mi sděleno, že tento jedinec byl jako odjištěný granát, ale že již o něj bylo důkladně postaráno.

Zeptal jsem se, jestli jsou nějaké zprávy o Gonzalesovi a dozvěděl jsem se, že je v péči starodávné odtržené Mayské skupiny. Poté, co jsem s Kaaree krátce probral několik osobních záležitostí, jsme náš éterický konferenční hovor ukončili.

Po několik následujících týdnů mě Kaaree kontaktovala na několik krátkých výměn ohledně jejích setkání s SSP Aliancí, ale dozvěděl jsem se toho jen velmi málo. Cítil jsem se velmi odpojený a neužitečný.

Ptal jsem se Kaaree, proč se mnou stále baví, když mám tak málo co nabídnout. Usmála se na mne a prohlásila, že mám stále svoji roli v budoucích událostech. Sdělila mi, že po našem „splynutí myslí“, jsme spolu spojeni tak, že za mnou bude přicházet do konce mého života. Vzpomněl jsem si na rozhovor s Raw-Tear-Eir, kde mi řekl, že až se kosmické energie zvýší, tak začnou sféry mizet z našeho solárního systému. V té době tady budou jiné dvě rasy, které přijdou a budou s lidstvem pracovat mnohem úžeji, než jak to dělali oni během přechodu. Kaaree zachytila, na co jsem myslel a poznamenala „Ty a já budeme v kontaktu ještě dlouho poté, co strážci odejdou z této fáze“.

10.7.2016 v 3:40 ráno mně probudilo známé modré světlo pronikající mými víčky. Otevřel jsem oči a uviděl v pokoji modrý orb, jak provádí svůj typický cik cak tanec u stropu, zatímco čekal na moji odpověď. Vstal jsem, hodil na sebe šaty a naznačil, že jsem připraven k transportu. Neměl jsem ani ponětí, že má k tomuto meetingu dojít, takže jsem o konečné destinaci neměl ani ponětí.

Když jsem přijel, uviděl jsem siluetu Raw-Tier-Eir a mnohem menší postavu stojící nalevo. Zdálo se, že stojí docela daleko. Má pozornost byla najednou odvedena stranou od gigantické sféry, uvnitř které jsme byli, protože jsem si všiml, jak se ostatní sféry různých velikostí pohybují směrem od slunce.

Tyto sféry byly mnohem rozzářenější, než jsem to viděl kdykoliv předtím – z pohledu uvnitř sféry. Vypadaly, že se mihotají a stávají mnohem průsvitnějšími. Pohybovaly se pomalým, plynulým pohybem směrem k orbitě Venuše a Země.

A pak jsem se podíval na Slunce. Stěna sféry, ve které jsem byl, se chovala jako nějaký druh filtru, který mění způsob, jakým normálně slunce vidíme. Vnímal jsem něco, co se jevilo jako praskot elektřiny vyzařující z korony.

Má pozornost pak byla odvedena zpět do vnitřku sféry, kde nyní Raw-Tear-Eir a další jedinec stáli asi 3m ode mne. Pozdravil jsem Raw-Tear-Eir and pohlédl na osobu, která stála vedle něj. Dívali se na mne těma nejsoucitnějšíma očima, jaké jsem kdy viděl.

Nová osoba byla asi 1,6m vysoká a měla na sobě svítivě zelený háv a hnědé sandály.  Jeho obličej se jevil jako směs etnických rysů včetně typicky afrických. Měl hnědé oči, stejné velikosti jako jsou naše, a jeho vlasy měly barvu „soli a pepře“, přičemž převažovala spíše černá než bílá. Jeho obličej vypadl jako u někoho ze starších jedinců jeho rasy, a to díky objevujícím se vráskám. Jeho kůže měla barvu jako někdo, kdo žije v současnosti v Severní Africe, až na to, že jeho kůže měla také velmi slabý oranžový odstín. Jeho hlava měla lehce odlišný tvar od našeho, více kruhový, ale celkově vypadal velmi lidsky.

Pomyslel jsem si „Zajímalo by mě, jestli je to stejný pocit, jaký měli Indiáni a Španělé, když se navzájem uviděli poprvé.“ Uvědomil jsem si, jak dlouho jsme stáli v tichu, než poprvé promluvil.

Jsem si jistý, že mi spadla čelist, když mne oslovil perfektní angličtinou. Nemohl jsem vůbec rozeznat žádný přízvuk. Zavolal na mě jménem, kterým mě oslovovali Blue Avians. Sám se představil jako „Micca“.

Uvedl, že jeho planeta se nachází v naší lokální hvězdokupě a že jeho lidé jsou našimi „hvězdnými bratranci“ a že z 94% sdílíme shodnou genetiku. Prohlásil, že je velvyslancem svého planetárního systému pro Zemi. Micca řekl, že jeho lidé byli okouzleni/fascinováni naší kulturou a uměním, ale že vždy byli zneklidněni našimi násilnickými schopnostmi. Sdělil, že jeho lidé pobývali v minulosti na planetě Zemi jako uprchlíci během jejich vlastní bitvy za svobodu a že uběhlo pouze několik málo generací od doby, kdy jeho lidé přemohli tyranské bytosti, které je zotročili.

Zeptal jsem se Micca, proč se mnou mluví anglicky a nikoliv nonverbálně. Prohlásil, že je dokonale schopen se mnou komunikovat nonverbálně, ale že se mnou bude raději hovořit v mém rodném jazyce.

Pak řekl, že jeho lidé pročesávali naše rádio, televizi a internetová data od jejich samého počátku, aby se toho více dozvěděli o našem společenském chování – a na jaké úrovni vědomí se nacházíme. Mnoho jeho lidí nyní se zvědavostí sleduje naše různé druhy zábavy a předávání informací. Prohlásil, že mnoho jeho lidí nadchla šance, že by mohli v budoucnu přijít na Zemi a pomáhat nám, až získáme  skutečnou svrchovanost od těch samých bytostí, co zotročili i je.

Micca dále uvedl, že úzce pracoval s Raw-Tear-Eir v průběhu zápolení jeho vlastního lidu a že je to teprve nedávno, co prošli obdobným procesem, jakým nyní procházíme my.

Uvedl, že se jeho lidé nepotýkali s tolika výzvami, které se vyskytují na Zemi, ale že i tam bylo mnoho podobností. Řekl, že pokud budeme ochotni přijmout jejich vstup, mohlo by to pro nás být v ne příliš vzdálené budoucnosti velkým přínosem. Hovořili jsme trochu o tom, co by jeho lidé v budoucnu rádi dělali společně s lidstvem. Pak náhle ukončil rozhovor a popřál mi sbohem.

Byl jsem tak trochu překvapen, s jakou rychlostí náš rozhovor skončil a očekával jsem, že poté bude komunikovat Raw-Tear-Eir. Nato jsem uviděl, jak se zpoza nich vynořil modrý orb a přisvištěl si to přímo před můj hrudník, než mě rychle odvezl zpět do mé ložnice. Měl jsem pocit, že jsem velvyslance Micca neviděl naposled.

Pak jsem se snažil pokračovat v mém normálním rozvrhu. Nebyl jsem schopen mluvit s Davidem od chvíle, kdy jsme na konci června v Boulderu naposledy natáčeli Odhalený vesmír a měl jsem co dělat, abych si všechno srovnal v hlavě. Plánovali jsme rodinnou dovolenou na Long Beach, která, jak jsem doufal, nám poskytne příležitost prodiskutovat nedávné události. Naše rozvrhy se ale nesešly, protože David se zamotal v důležitém fyzickém a emocionálním úklidu, který měl nakonec pozitivní výsledky.

Šest dní po setkání s Miccou, 16.7.2016, se v mém pokoji objevil další modrý orb. Zopakoval jsem si celý proces a ocitl jsem se opět v obrovské sféře a stál před siluetou Raw-Tear-Eir a menší postavy kousek dál. Opět jsem pohlédl na ohromující vesmírnou scénu a byl svědkem výhledu, který byl podobný tomu minulému. Ještě jednou jsem se podíval dolů a uviděl, že přede mnou stojí Raw-Tear-Eir a další osoba. Pak jsem opodál uviděl siluety Raw-Mare-Eir, Raw-Rain-Eir a „Bytosti s trojúhelníkovou hlavou“. Pozdravil jsem Tear-Eir a pak jsem se zaměřil na jeho doprovod. Chvíli mi trvalo si uvědomit, že osobou stojící přede mnou je Gonzales. Byl jsem šokován a nepopírám, že i trochu nervózní, se s ním setkat.

Několik našich posledních setkání nebylo vůbec přátelských. V podstatě jsem byl předán Kovbojovi. Poslední, co jsem o Gonzalesovi slyšel, bylo, že pobýval u Mayské skupiny, kde se mu dostávalo emocionálního „léčení“. Když jsem pohlédl na jeho obličej, abych posoudil jeho rozpoložení, všiml jsem si, že po jeho obvyklém zamračeném výrazu není ani známky a ani opakovaně nezatíná čelisti. Jeho obličej byl zcela uvolněný a bez výrazu, když si mě prohlédl odshora dolů. Pak se mu na obličeji objevil obrovský úsměv a zeptal se mě, jak se mám.

Po krátkém pozdravu mi vysvětlil, že z jeho úhlu pohledu a prožitku času, byl pryč téměř 6 měsíců. Řekl, že technologie Mayské odtržené skupiny je jednoduše magická. Pořád jsem přemítal o tom, že se choval jako by byl „v extázi“ a jak pozoruhodně se změnila jeho celková energie.

 

Prohlásil, že teď už zná sám sebe a že našel skutečný smysl života. Řekl, že se pokoušel najít svůj účel v armádě tím, že se zasvětil misi a dělal vše, co bylo nutné, aby ji dokončil.

Přesvědčil sám sebe, že pracuje pro vyšší dobro a že je v konečném důsledku typem člověka, který „slouží druhým“.  Chytil se do egoistické pasti nižší hustoty a sebestřednosti/egocentrismu. Probírali jsme, jak se mě Tear-Eir a Kaaree zeptali, každý zvlášť, jestli bych chtěl znát (odpověď na otázky) „kdo jsi, kdo jsi byl a kdo budeš“. V obou případech jsem odpověděl „ne“, jako kdyby mi něco hluboko uvnitř mě říkalo, že bych se měl této informaci vyhnout.

Kaaree mi dokonce řekla, že tyto odpovědi podstatně změnily mé osobní vztahy. Přemýšlel jsem o mé rodině a cítil se spokojeně, jak jsem se rozhodl. Když se toto stalo při mém prvním setkání s Kaaree, odpověděla „vypadá to, že umíněnost tě provází ve všech tvých inkarnacích“.

Gonzales řekl, že hlavní průlom v jeho „léčení“ nastal, když na tuto samou otázku odpověděl „ano“, když mu to Mayové nabídli. Na chvíli se u toho zastavil a povzbuzoval mně, abych udělal to samé, pokud se ještě naskytne příležitost.

Pak se Gonzales začal tvářit vážně a omluvil se mi za své nedávné chování. Chtěl ode mne slyšet nahlas, že jsem mu odpustil, což jsem samozřejmě udělal. Vypadal, že se mu velmi ulevilo, že vůči němu nechovám žádnou zášť. Pak mi oznámil, že se setkal s několika lidmi ze SSP Aliance. Po svém zmizení se nemohl, vrátil do své původní pozice, ale mohl zůstat ve spojení s určitými aktivy.

Plánoval zůstat u Mayské skupiny a působit jako určité pojítko mezi nimi a některými dalšími skupinami, které čekají, až budou moci lidstvu pomoci.  Gonzales řekl, že pro mne nemá mnoho nových informací, ale že rozvede nějaké z dřívějších, což mi nabízí jako olivovou ratolest od SSP Aliance.  Vzhledem k nedostatku čerstvých informací během posledních pár týdnů, jsem s radostí poslouchal, co mi říkal.

Pokračoval výkladem o tom, co se odehrávají na jižní polokouli a o čemž už informoval David Wilcock, Dr. Michael Salla a já. Zbrousil do některých detailů ohledně událostí, na které se tyto frakce Cabal připravují. Každá frakce má lehce odlišný výhled očekávání/předpoklad toho, co se odehraje na naší planetě.  Každý předpokládá, že v jednom okamžiku dojde k uvolnění velkého množství energie ze slunce do všech směrů.

Zpravodajské, vědecké a spirituální úhly této problematiky důkladně rozebírá Wilcock v The Ascension Mysteries, které má vyjít 30.8.2016. Četl jsem v předstihu jednu kopii a cítím, že je to nesmírně užitečný přínos ke všeobecné diskusi.

Gonzales řekl, „Nikdo ve skutečnosti neví, co se stane“, když ta předpokládaná událost na slunci nastane.  Řekl, že elita věří, že se naše hvězda chystá na nějaký druh „restartu“.  Podle Gonzalese k tomu nepravidelně dochází nejen u naší hvězdy, ale v celém naší lokální hvězdokupě po věky.

Z pohledu Zákona jednoty jde o přirozenou událost, která podporuje evoluci a vzestup po celém vesmíru v přirozeně se opakujících časových cyklech. Většina vědců a pragmatiků z těchto „tajných syndikátů“ věří, že celý povrch sluneční korony bude v masovém měřítku vychrlen.  Věří, že předtím, než se slunce opětovně-probudí do nového rovnovážného stavu, dojde k jeho téměř kompletnímu zatmění po dobu několika dní.

Tito syndikátní „vědátoři“ věří, že pokračujícím působením energetické šokové vlny a vlivem tohoto mega-CME (pozn. energie uvolněná ze sluneční korony)dojde k odstavení komunikačních, elektronických a elektrických zdrojů na Zemi. To sice bude mít negativní dopad na naši současnou infrastrukturu, ale účinně to odstraní všechny stopy po hrozbě UI (umělé inteligenci) v našem solárním systému. A tím se naskytne dokonalá příležitost odtajnit a rozšířit technologie po celé planetě najednou.

Některé z těchto syndikátů také věří, že tento výron zapříčiní převrácení polarity elektromagnetického pole Země, což bude mít výrazný dopad na všechna živá stvoření na planetě. Bude to mít vliv na naši neurologii, magnetická pole a vědomí.

Rozdílnost v přesvědčeních jednotlivých syndikátů spočívá v tom, jak silný dopad bude mít toto „sluneční kýchnutí“ na atmosféru a povrch planety Země. Někteří věří, že půjde o méně závažnou událost a bude stačit pouze několik desetiletí na zotavení se z ní, zatímco ostatní očekávají dramatický nárůst sopečných erupcí a rozsáhlá zemětřesení po celém světě. Obzvláště tyto skupiny syndikátů věří, že to zapříčiní planetární zimu a že se bude opakovat úpadek předchozích vyspělých civilizací, ke kterému došlo právě před naší poslední dobou ledovou.

V každém případě, všechny tyto tajné pozemské syndikáty předpokládají, že až se usadí prach, tak se ony opět vynoří a převezmou kontrolu nad přeživšími. Věří, že poté, co nastolí „ řád z chaosu“, stanou se bohy, kteří jsou uctíváni na planetě utopického nového světového řádu (NVO).

Gonzales si všiml ustaraného výrazu v mém obličeji a řekl „ Tento případ bezprostředně nehrozí, je to pouze něco, co očekávají některé z těchto syndikátů „. Řekl, že více ezotericky zaměřené syndikáty věří, stejně tak jako mnoho lidí z naší komunity, že půjde o spirituální sklizeň. Což je hledisko Zákona jednoty, o kterém teď informoval David a jehož vědeckým zkoumáním se 20 let zabývá. Syndikáty si myslí, že tomu mohou uniknout nebo se před tím skrýt, když se uklidí hluboko do podzemí a pod ledovce, tak jako v Antarktidě.

V tu chvíli jsem si všiml, že nyní stojíme blíže k ostatním Blue Avianům a bytosti s trojúhelníkovou hlavou. Gonzales párkrát pohlédl na Tear-Eir a pak řekl, že musí náš rozhovor přerušit. Objevil se modrý orb. Gonzales se na mne podíval a řekl „Myslím, že Tear-Eir chce s tebou mluvit, než se vrátím.“ Otočil se k modrému orbu a byl odvezen.

Vzhlédl jsem k Tear-Eir a pak přelétl pohledem po ostatních. Konečně jsem byl schopen číst Zákon jednoty (kniha jedna). Od té doby, co jsem začal číst knihu opravdu vážně, začal se mnou Tear-Eir komunikovat velmi podobnými slovy a formulacemi. Nyní jsem byl schopen pokládat více otázek a chápat více z toho, co mi bylo sdělováno. Udivovalo mě, jaké informace jsem byl schopen získat v této poslední rozmluvě.

-pokračování-


(c)2016 Corey Good
(c)2016 Lucie Sadílková

Zdroj: www.matrix-2001.cz