COBRA – AKTUALITA Z 13. 9.2015 – AKTUÁLNÍ SITUACE VE SLUNEČNÍ SOUSTAVĚ
Čištění od skupiny Chimera pokračuje (zde má na mysli informaci a návaznou meditaci z asi před 2 měsíci). Chimera stále drží jako rukojmí velmi malý počet klíčových Plejáďanů, Sírianů, Andromedanů a reprezentantů dalších hvězdných ras, hluboko ve svých pevnostech na implantovaných stanicích ve sluneční soustavě. Tento mechanizmus držení rukojmí je velmi účinný způsob, jak přibrzdit výše jmenované rasy, aby pokračovaly v osvobozování této planety.
V posledních několika týdnech bylo mnoho těchto rukojmích osvobozeno při operacích Světelných sil a očekává se, že i zbytek bude velmi brzy osvobozen.
Proces odhalování se zrychluje. Některé zprávy, které byly dříve omezeny na alternativní média, se dostávají do hlavního zpravodajství, viz ZDE
Vědci konečně začínají chápat důležitost torzních polí, které vlastně překládají základní anomálie do kontinua časoprostoru. To jim umožňuje, aby se začali zabývat návrhem přesnějších kosmologických modelů, což výrazně zlepší naše chápání vesmíru, ZDE:
Whistleblower (interní informátor)  Corey Goode uvolnil docela dobrý popis LOCu (Lunar Operations Command / Velitelství operací na Měsíci), jak to vypadalo před rokem 2012, ZDE:
A o životě v rámci tajných vesmírných programů, jak vypadal před rokem 2012, ZDE:
Tady bych rád řekl, že v poslední době dochází k velké aktivitě Světelných sil na Měsíci, zejména na jeho straně obrácené k Zemi. Je vybudováno mnoho stanic, které pomohou při závěrečných operacích na osvobození Země. Hnutí odporu vybudovalo malou, ale strategicky velmi důležitou základnu v oblasti kráteru Mersenius. Před pár týdny jsem oblast  kráteru Mersenius vyfotil a můžete cítit tu energii – viz foto :
Světelné síly sdělily, že vstupujeme do další fáze procesu odhalení a že je velmi důležité, aby přišli s informacemi lidé zevnitř a zveřejnili je přes alternativní média. I když se někteří z těchto insiderů mohou obávat následků zveřejnění, musí pochopit, že tím, že ty informace pustí, se jim dostane spousta dodatečné ochrany Světelných sil, protože říkání pravdy zvětšuje proudění světla přes jejich energetický systém.
Uvolňování spolehlivých informací je jedním ze stěžejních kroků v procesu osvobození planety.
Archoni se stále pokoušejí potlačit vortex Bohyně v Samaře, v oblasti  Sýrie a Iráku tím, že používají žoldáky islámského státu, aby zničili Palmýru, krásné římské město v Sýrii, ZDE:

Mnozí z těchto žoldnéřů se nyní infiltrují do Evropy, skryti mezi vlny uprchlíků a jsou to vlastně reptiliáni, naklonováni v lidských tělech, kteří přišli na Zemi v době archonské invaze v r. 1996. Archoni mají v plánu zopakovat to, co se stalo s římskou říší ve 4. století, když přišly vlny nájezdníků, kteří zničili římskou civilizaci, ZDE:

Tentokrát jejich plán NEVYJDE.

Očekává se, že energie v druhé polovině září budou dost intenzivní, i když Světelné síly neočekávají v tomto období žádné dramatické změny. Mějte se na pozoru, ale zůstaňte uzemněni a klidní.

Světlo zvítězí!

Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2015/03/chimera-situation-update.html

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info .  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky