Co vás čeká….
Přišli jsme, abychom ti sdělili, co všechno vás čeká. Planeta zvyšuje vibrace. Ano, na toto téma se již hodně psalo.

Co to ale přinese člověku samotnému ? Co čeká obyčejného člověka v této době ?

To je různé.

Pokud člověk žil duchovní cestou a rozdával lásku, pak se může těšit na to, že ho zde čeká nádherný život plný lásky, harmonie a štěstí.

Pokud ale žil člověk hmotou, popíral duchovno, případně byl šiřitelem zla, pro něho bude doba, která přijde, velmi těžká. Bude reinkarnován na jinou planetu, kde bude pokračovat ve svém vývoji, dokud nepochopí.

Soudný den, který přijde již brzy, ukáže, jakým životem kdo žil. Bude to velmi těžké, protože mnozí ztratí své příbuzné a přátele. Bude to i hodně bolet. Ale ten, komu bude nabídnuta pomoc a šance se vrátit na tuto planetu, by se neměl nechat strhnout lítostí a žalem. Tím by si snižoval své vibrace, a to by nebylo dobře. Je nutné vše přijmout tak, jak to přichází. O všem bylo již rozhodnuto dávno. Všichni měli šanci prozřít. Pokud se tak nestalo, je to problém každého jednotlivce.

Budeme tady s vámi, budeme vám nápomocni ve chvílích, kdy vám nebude lehko. Jsme šťastni, že svůj úkol tady na Zemi zvládáte dobře. Ale to nejdůležitější ještě máte před sebou.

Radujte se, přichází znovuzrození planety Země, přichází čas Lásky a Světla. Budou to okamžiky, na které čeká celý Vesmír. Všichni vás sledují s napětím a budou vám nápomocni.

Držte se ! Kola nového času se začínají rozjíždět. Žehnáme vašim činům. Žehnáme vám.

Milujeme vás. Archanděl Michael a archanděl Gabriel

Více zde: http://cestaklasce.webnode.cz/products/co-vas-ceka-/