CO JEST UVNITŘ, JEST JAKO TO, CO JEST VENKU
Jsme v době velké rekultivace našeho Já, zaměření se na sebe a léčení zkreslené pravdy všude tam, kde jsme byli odděleni. Je nepřehlédnutelné, že existuje paradigma duality i Jednoty zároveň. Zatímco dualita je deformována, pětidimenzionální úrovně se koupají v milosti a Lásce. Lidé mají svobodnou vůli udělat rozhodnutí zda přijmout podanou ruku nebo se zúčastnit chaotického scénáře. Evoluce je bolestivá, učí lidi, že Země muže být krásným a bezpečným místem.
Spouštěč 11/11/15 – dekódodování paměťové banky. To přinese další z řady integrace, padne mnoho Závojů. Reset, co jsme si mysleli, co jsme cítili, věděli, viděli…. Budeme svědky dalšího z posunů k Jednotě s re-balancí na všech úrovních – včetně mužské a ženské energie. I když naši Hvězdní bratři brzdí intenzitu Světla přes fotonové štíty, vyslyšeli naše volání: Dejte nám ho mnohem víc! Jsme připraveni pumpovat Lásku všude tam, kde je tma! A funguje to.
Příští dynamika vede přes Vlnu Oc ( 170-182 ) detoxikace emocionálního těla, opuštění minulosti, Akbal ( 183-195 ) strachy a fobie a Vlnu Cib (196-208) přeformátování analytického ratia. To celé slibuje ozdravný proces, který nemůžeme obejít. Logické myšlení a ego způsobuje točení v kruhu, už nemůže stát v cestě srdci, které je navigačním zařízením ve vyšších dimenzionálních úrovních. Pokud existuje pocit přetížení, je to znamení, že život řídí ego a logická mysl. Ego a mysl zcela ztrácí nominaci na hlavní roli. Do Slunovratu nás čeká hloubková práce s položkami Vzorec Stínu a Moudrost Stínu.
Nový formát souboru se jmenuje okamžik-přítomnosti-intuice-srdce-vědomí. Víme, jak funguje Vědomí: vytváříme úmysly, které jsou pro nejvyšší dobro všech. Matematika 5D: čistá neochvějná myšlenka+akce ukotvená do této sféry=projev reality. Další díl Vzestupu má název: jak přijít o rozum a přitom nepřijít o rozum. Pro osvěžení článek z roku 2014. Intuice = vlastní síla. ZDE.
Geneticky pozměněná DNA na dvouvláknovou byla záměrně zmanipulována a umožňovala pouze jíst, pracovat, spát a obrovské kvantum strachu. Tak jak byla s pomocí elektromagnetických pulsních frekvencí změněna, tak se vrací do původního stavu. Není tedy divu, že návrat k původní krystalické a neporušené Božské DNA znamená pro lidstvo hodně zdlouhavé práce. Ucelenou DNA může aktivovat jen každý sám. Gatekeepers většinu svého času věnují práci pro kolektiv lidstva, jsou nyní ve fázi testovací chůze. Otevírají Brány a drží Světlo mezi světy. Přecházíme do mnohem více vzrušující společnosti a návrat Domů je oslava pro všechny!
Jasno-slyšení, jasno-vědění a Akášické cestování dostávají jasnější rámec, to vše je nyní přístupné pro všechny. Děkuji všem svým Průvodcům, děkuji, děkuji, děkuji moji Drazí. Komunikuji s nimi nahlas a ačkoliv přes Závoje zatím jen lehce prosvítají siluety, jejich vůně mi připomíná vůni gardénie. Láska udává pravidla a všechno se vždy děje pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Mějme soucit a otevřená srdce dokořán pro každého. Udržujme vědomě klid a rovnováhu. Krásné podzimní dny. Čistou Božskou Lásku vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
© Copyright Lenka Sykorova, www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.