CHRONOEKONOMICKÁ ANALÝZA PROSINCE 2015
V prvním prosincovém týdnu budou působit chronomy ( genetické kódy časové struktury ) přející akciím firem produkujícím sportovní ošacení a sportovní pomůcky. 8. a 9. prosince jsou dny ideální pro nákupy výpočetní a komunikační elektroniky. 10. a 11. ovlivní dění ve společnosti i v přírodě velmi dramaticky působící chronom, který může vyvolat negativní sentiment trhu a vést k rozkolísání trhů a burzovních indexů. Vyloučit nelze teroristické útoky, havárie hromadných dopravních prostředků, výbuchy sopek, tsunami či kolapsy rozvodných a počítačových sítí. Státy se mohou vzájemně obviňovat z nedodržování smluv, což může nastartovat obchodní války.

13. a 14. prosince se mohou trhy začít vzpamatovávat, lidé budou schopni a ochotni volný kapitál investovat i s vyšší mírou rizika, obchody v předvánočním shonu se budou hýbat, na odbyt by mělo opět jít sportovní zboží, výživové doplňky také však produkty podporující zdraví a vzdělanost. 20. a 21. prosince předpokládá Institut chronoekonomie ( ICHE ) opětovnou kulminaci napětí mezi živly přírodními a ve společnosti. Lze očekávat prudké změny počasí doprovázené vichry, do potíží se mohou dostat logistické firmy distribuující vánoční zboží a to díky výpadkům hromadné dopravy i letecké a železniční. Trhy se rozkolísají, možné jsou opětovné výpadky počítačových a rozvodných sítí, požáry, výbuchy, teroristické činy, pokusy o převrat.

23. až 26. prosince se chronoekonomická situaci stabilizuje a dá se předpokládat, že lidé ještě na poslední chvíli budou hodně utrácet, obchodníci si budou mnout ruce a vyprodávat své zásoby.

Je to však klid před chronoekonomickou bouří, jelikož mezi 27. prosincem 2015 a 8. lednem 2016 ICHE předpokládá, že nebezpečně působící chronom vnese do společnosti neklid a nejistotu, vyvolanou dramatickými ději ve společnosti ( možnost vážných teroristických útoků ) i v přírodě ( možné výbuchy sopek, zemětřesení, vichřice ).

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v prosinci opět vcelku prorůstové a harmonické. Česká republika by mohla v prosinci 2015 dobře prosperovat a uzavřít významné obchody, podepsat důležité smlouvy.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2025