CESTA ZDARMA ZA LÉČITELEM BRACEM DO SLOVINSKA
CESTA AUTOBUSEM ZDARMA Z PRAHY A BRNA DO SLOVINSKA ZA CHORVATSKÝM ZÁZRAČNÝM LÉČITELEM BRACEM VE STŘEDU 2. PROSINCE (celé jízdné je hrazeno dárcem z Rakouska)
Pozvánka na cestu autobusem zdarma na léčení chorvatským zázračným léčitelem Bracem do města Rogaška Slatina ve Slovinsku (cesta je hrazena dárcem z Rakouska).
Cesta je z Prahy s nástupním místem v Praze a v Brně ve středu 2. prosince. Odjezd autobusu z Prahy je o půlnoci z úterý na středu v 00:00 hodin 2. prosince od Hlavního vlakového nádraží (u hlavní budovy Hlavního nádraží nahoře před Fantovou kavárnou) a z Brna ve 02:00 ráno 2. prosince od Janáčkova divadla v Rooseveltově ulici (z hlavního nádraží tramvají č.1 směr Řečkovice, druhá zastávka je Janáčkovo divadlo). Odjezd zpět z Rogašky Slatiny okolo 13:00 hodin ve středu 2. prosince. Návrat do Brna zpět ve středu přibližně v 20 hodin a do Prahy asi ve 22 hodin.
Za léčení nepožaduje Braco žádné peníze. Na místě je hrazen pouze poplatek organizátorům akce za pronájem prostor k léčení 5,-€uro za jeden vstup (je možné si vzít s sebou 10,-€, aby mohla skupina jít vícekrát). Na samotné léčení není nutná registrace předem.
Léčení bude probíhat v Rogašce Slatině na adrese Celjska cesta 3a v kulturním centru, kam lidé budou postupně pouštěni po skupinách. Léčení probíhá v tichosti energií a pohledem Braca před skupinami lidí.
Kontakt na přihlášení na místo v autobusu je na telefonu: +420 723 279 317
Informace o Bracovi na jeho webových stránkách.:
http://www.braco.me/en/