CESTA AUTOBUSEM DO MNICHOVA ZA ZÁZRAČNÝM LÉČITELEM BRACEM 17. DUBNA (nástupní místa v Praze a v Plzni)
Cena cesty autobusem do Mnichova a zpět 560,-Kč, placeno v hotovosti v den odjezdu. Celková částka za pronájem autobusu je rozdělena mezi účastníky.

Odjezd autobusu z Prahy je v neděli 17. dubna ráno v 07:00 od Hlavního vlakového nádraží (nástup před Fantovou kavárnou z místa odkud autobusy odjíždí na letiště).
Nástupní místo v Plzni v neděli 17. dubna ráno v 08:10 na autobusové zastávce „Hlavní nádraží“ (ulice Šumavská před Okresním soudem, z hlavní haly vlakového nádraží se vyjde východem směrem do centra až k zastávkám autobusů).

Návrat zpět do Plzně okolo 19:00 a do Prahy okolo 20:15 v neděli 17. dubna.

Za léčení nepožaduje Braco žádné peníze. Na místě je hrazen pouze poplatek organizátorům akce za pronájem prostor k léčení 5,- Euro. Dovnitř je možné jít dvakrát, tedy 10,-€. Na samotné léčení není nutná registrace předem. Léčení s Bracem probíhá v tichosti energií a pohledem před skupinami lidí ve větším sále.

Upozornění
Jen dospělí (od 18 let) se mohou účastnit léčení s Bracem. Děti a těhotné ženy od 3 měsíce těhotenství by se účastnit neměly – raději někdo blízký může držet fotografii dítěte, nebo osoby během léčení pohledem Braca, kdy se vytvoří láskyplné spojení pro kohokoli, kdo se nemůže osobně účastnit.

Setkání bude probíhat na adrese Kulturzentrum Taufkirchen – Ritter-Hilprand-Hof, Köglweg 5, 82042 Taufkirchen.

Kontakt na přihlášení na místo v autobusu: honza, telefon: +420 723 279 317
Informace o Bracovi na jeho webových stránkách.:
http://www.braco.me/en/