CERN odhalen jako tajný vchod do podzemního sídla CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku
Švýcarsko, Curych: Vzhledem k tomu, že CERN je největší a nejmodernější laboratoří částicové a jaderné fyziky, zabezpečení tohoto přísně tajného zařízení je nejpřísnější na světě.

 

V důsledku toho je to perfektní místo k ukrytí vchodu do jedinečné a nedostižné Centrální výzvědné agentury (CIA). Jak už truther.org popsal v článku z 31. března 2015 nazvaném „10 důvodů, proč je Švýcarsko domovem CIA“, pádné důkazy nyní potvrzují, že Švýcarsko skýtá útočiště této agentuře. Avšak dlouho zůstávalo tajemstvím, kde přesně je umístěno hlavní sídlo – až do nynějška.

Ve stručnosti, jako tajný vchod do hlavního sídla CIA slouží CERN; sídlo samo leží v podvodních alpských kaňonech Ženevského jezera, které je tak hluboké, že muselo být prozkoumáváno ruskými ponorkami Mir 1 a Mir 2, které se dokáží ponořit až do hloubky až 6 000 metrů (19 685 stop).

V důsledku toho je hlavní sídlo CIA pod Ženevským jezerem dostupné pouze pomocí podzemních vlaků z CERNu, a ponorkami, které jedou 275 km dlouhým podzemním tunelem, který evidentně začíná v Janově v Itálii a končí v Ženevském jezeře.

I když je to jen dohad, zdá se, že modelem pro sídlo CIA pod Ženevským jezerem byla Sub-biosféra 2. Tato domněnka je založena na tom, že Sub-biosféra 2 napodobuje Velkou evropskou bublinovou komoru (BEBC), která evidentně slouží jako ústřední velící centrum.

LEP tunel CERNu (= tunel Velkého elektronového-pozitronového srážeče), který je dlouhý 26, 659 km (16,6 mil), nepopiratelně prochází Švýcarskem i Francií, a vede pravděpodobně do sídla CIA. Jakoby náhodou, CERN je přibližně 27 km vzdálen od centra Ženevského jezera, (i.e.,46°27’19.8″N 6°36’01.9″E), kde je sídlo CIA evidentně umístěno.

Proto se jeví, že LEP tunel CERNu je politickým krytím podzemního tunelu, kterým denně projíždějí vlaky se zaměstnanci CIA dojíždějícími z předměstí Ženevy do sídla CIA hluboko pod Ženevským jezerem.

Sídlo CIA je evidentně známo pod jménem „Severní oblast“, což je údajně jedno z experimentálních míst CERNu. Severní oblast je údajně největší z experimentálních míst v oblasti lokality Prévessin, která je údajně cílovou stanicí pro nesrážečové experimenty na urychlovači SPS.

„Severní oblast“ evidentně slouží jako krytí pro Hlavní sídlo CIA, a CERN je domovem největšího supercomputeru na světě, který je používán CIA k provádění 24/7 elektronické špionáže a dohledu, jakožto i k ovládání podsvětí (to jest, k deflaci/inflaci měn, k manipulování globálních trhů, k provádění dronových útoků a podobně.)

CERN je vhodně umístěn nedaloko Ženevy, která byla dříve domovem Ligy národů.

Dnes je sídle nejvyššího počtu mezinárodních organizací na světě, včetně Mezinárodního Červeného kříže a Spojených národů. Proto dává dokonalý smysl, že Ženeva, de facto hlavní město podsvětí, je také domovem nechvalně známé Centrální výzvědné služby CIA. Protože Ženeva v podstatě řídí podsvětí rozkazy CIA, dostala přezdívku „Globální město“.

Domněnka, že CERN je tajným vchodem do Hlavního sídla CIA pod Ženevským jezerem, je posílena i faktem, že v roce 2013 měl CERN 2 513 kmenových zaměstnanců a 12 313 spolupracovníků, společníků a stážistů, z čehož většina je pravděpodobně personál CIA. Takže denně cestuje do CERNU a/nebo hlavního sídla CIA kolem 15 000 lidí, a protože v okolí CERNu nejsou žádná velká parkoviště (srovnejte s leteckým pohledem na sídlo CIA v Langley ve Virginii), tito lidé musejí cestovat tajnými podzemními vlaky.

Domněnka, že superpočítač CERNu je používán jako zbraň, je nastíněna již v románu „Andělé a démoni“ od Dana Browna (2000), kde se popisuje výroba antihmoty v CERNu, která je používána jakozbraň proti Vatikánu. Ve skutečnosti je však CERN používán jako zbraň proti lidstvu.

Domněnka, že CERN je odpovědný za organizování chaosu a teroru podsvětím je posílena článkem ze 7. června 2015, kde se praví, že nadcházející apokalyptický lidmi vyrobený útok asteroidembude zahájen ve Velkém hadronovém srážeči CERNu“.

Sekundární zpráva datovaná 8. června 2015 uvedla, že vědci CERNu umějí „způsobit černou díru“ a že „logo CERNU je 666 – znamení bestie“ by teoreticky mohlo přivodit událost „konce dní“, jak je nastíněno v římskokatolické Knize Zjevení.

Ve stručnosti, CERN je nanejvýš odpovědný za jakoukoli apokalypse podobnou událost, která by teoreticky mohla zničit planetu Zemi (útok asteroidu, jaderný teroristický útok, třetí světová válka, atd.).. což je přesně to, co lze očekávat od Centrální výzvědné služby (CIA). Podrobnosti v následujících kapitolách:

1. Velká evropská bublinová komora.CERNu

2. Bublinová komora Gargamelle.

3. Základna Aquarius Reef

4. Sub-biosféra 2

5. Ženevské jezero

6. Zkoumání jezera ponorkou Mir

7. Tajné tunely do sídla CIA

8. Ženevský tunel

9. CERN: Domov World Wide Webu

10. Superpočítač Velkého hadronového srážeče (LHC)

11. Světová počítačová síť LHC (WLCG)

12. Optická privátní síť LHC

13. Numerologie a symbolika CERNu

14. Numerologie a symbolika CIA

15. Socha Šivy v CERNu

16. Podvod NASA s Hvězdou smrti CIA

Zdroj: 1

 

Kategorie:

Články, Ostatní