BLÍŽÍ SE FESTIVAL ProTibet
Festival ProTibet 2016

Blíží se Festival ProTibet,
zapojte se i Vy!

Již 29. 2. začíná Festival ProTibet! Zažijte dotek tibetské kultury! 
Už brzy nás čeká již 15. ročník Festivalu ProTibet v ČR. Čekají Vás výstavy, přednášky, promítání, divadlo a mnoho dalšího! Chcete se zapojit i Vy? Pořiďte si náš Festivalový balíček a i ve Vašem městě buďte ProTibet! Více informací a program najdete na našich stránkách.
Více
Losar, ukázka THF, 2015

Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2 143!

Losar je oslavou tibetského nového roku. Jak tento svátek vypadá se dozvíte v našem článku. Začátek roku ohnivé opice můžete zažít i v České republice! Již 13. 2. 2016 se na Novoměstské radnici v Praze seznamte s tibetskou kulturou a oslavte i spolu s námi vstup do nového roku!
Více
Spiti, Klášterní škola, 2015

Seznamte se s klášterem Koang a TCV v zimním období – novinky z Indie

Chcete se dozvědět jak tráví zimu mnišky z kláštera Koang a děti v Tibetské dětské vesničce? Prozradíme Vám, jak si v TCV zpestřují školní výuku a jak mnišky strávily svou první zimu v klášterní škole. Nahlédněte s námi do zasněžených hor.
Více
Dárci v Ladaku

Podpořte tibetského seniora a navštivte ho přímo v Indii!

Letošní 15. ročník Festivalu ProTibet je věnován seniorům. Tibetské babičky a dědečky můžete podpořit návštěvou festivalových akcí nebo se zapojte do Adopce ProTibet a podpořte konkrétní osobu napřímo. A rovnou se za ním můžete vypravit do Indie a navštívit místa našich projektů.   
Více
děti v THF, knihovna 2015

Čtenářské tipy

Časopis MEDIUM – V únoru se můžete seznámit se sedmičkou odpovědí režiséra Viliama Poltikoviče.Zjistíte informace o nejnovějším filmu „Dalajlama v Buddhových stopách“ a zda má cenu pomáhat lidem na druhém konci světa – třeba formou Festivalu ProTibet.
Tibetská kniha zdraví (Nida Chenagtsang) – seznamte se s tradiční tibetskou medicínou v knižní podobě.

Více

MOST, o. p. s., Tilschové 5, 709 00 Ostrava | www.protibet.cz