BENJAMIN FULLFORD INFORMUJE 11.05.2015. ZAKRÁTKO BUDE ROZHODNUTO.
Kontrolovaný kolaps západního finančního systému se přibližuje.

11-05-15.

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Podle různých našich oficiálních zdrojů včetně japonské vlády, agentů MI 5 a také Pentagonu spěje svět v příštích měsících k nějakým turbulencím, které budou součástí definitivního odstavení chazarské mafie od kontroly západního finančního systému. Taktéž nám řekli, že svět již v současnosti ztratil možnost na mírové vyřešení finanční války. Jako výsledek toho všeho musí být sesazeny skrze válku a také skrze kontrolovaný kolaps většiny jejich velkých finančních firem i různé umíněné pevnosti kabaly jako Izrael a jejich loutky ve Washingtonu DC, říkají zdroje.

To podnítí chaos v Evropě a také různé regionální války hlavně na Korejském poloostrově, Středním východě a Spojených státech.

Zdroje se shodovaly, že situace v Evropě by mohla vybuchnout jako první finanční řetězová reakce, která se očekává, že nastane po nevyhnutelném odkladu Řecka (od EU). Současná návštěva německé premiérky Angely Merkel v Číně a Japonsku měla za cíl získání peněz na zabránění kolapsu německého finančního systému v případě, že Řecko nesplní (své závazky). Jak podle japonských tak také čínských zdrojů se vrátila s prázdnýma rukama.

Jedna indikace toho, že tato situace není jen tak obvyklá situace, byla jedna o společném vyhlášení publikovaném minulý týden prezidentem Evropské komise Jean-Claude Junkerem, a řeckým premiérem Alexisem Tsiprasem, který požadoval větší penze a výplaty pro Řeky. Jinými slovy, ukázala se politická opozice přísností bankovních škrtů.

http://www.primeminister.gov.gr/english/2015/05/06/joint-statement-following-the-phone-call-between-european-commission-president-jean-claude-juncker-and-greek-prime-minister-alexis-tsipras/

Řecký ministr financí Yanis Varoufakis slíbil vytvoření plánovací agentury pro ekonomicky vývoj, která by obnovila řeckou ekonomiku. Aby toto všechno bylo možné, tak navrhuje, aby se všechny nesplatitelné řecké dluhy daly do “špatné banky”. Vlastně v reálu navrhuje prostě nezaplatit dluhy.

https://www.project-syndicate.org/commentary/greek-recovery-strategy-by-yanis-varoufakis-2015-05

Podle zdrojů z MI 5 i jiných je problémem, když Řekové nezaplatí svých 300 miliard dluhu, vytvoří se dominový efekt, který vyhodí do vzduchu více než 500 bilionů dolarů v derivátech, které vytvářejí falešný dojem, že Evropská unie je solventní.

Stejně jako jeden japonský vyjednávač, který má na starosti finanční operace na vysoké úrovni, tak i jeden zdroj z MI 5 nám řekli, že BIS, což je největší rezervní banka všech světových rezervních bank ve Švýcarsku, je v bankrotu, a také, že záměrně falšovala a nadsazovala burzovní hodnoty Evropy, Japonska a Spojených států, aby to všechno zakamuflovala. Nicméně naše zdroje nám řekly, že “řecká plechovka” se může kopat ještě až do září či října.

Řekové také pracovali v těsné spolupráci s Rusy a Číňany, aby se pojistili, že obdrží nové finance z Východu, jakmile dojde na neplnění vůči MMF a Německu.

Tuto situaci asi ukončí jeden scénář, který se právě chystá inscenovat Velká Británie skrze svého znovuzvoleného premiéra Davida Camerona a jeho šéfů z EU v Bruselu. Jako scénář, který plánovali, byl použit strašák irské nezávislosti, aby si tak posílili integraci Británie do EU, a ukončili tak britské hnuti pro odtržení od Evropy. Je jasné, že Nigelu Farageovi, lídru “Nezávislé strany Spojeného království” , bylo vyhrožováno, a byl ve Velké Británii přinucen selhat ve svých agitacích v nynější volební kampani. Nicméně se očekává, že řecká situace způsobí to, že tento plán se jednoduše stane neaktuální, protože samotná EU by zápasila o přežiti.

To, v čem jsou zdroje japonské, čínské a i britské zajedno, je to, že finanční britské elity již propojily svůj systém s Čínou a Asií za tím účelem, aby se izolovaly od Německého/EU kolapsu.

Situace ve Spojených státech se ubírá více směrem k chaosu a blíže k válce, včetně té civilní. Nejjasnějším signálem toho byly velké výbuchy vlaků s ropou, elektráren, fabrik a jiných infrastruktur na celém území Spojených států. Tady se například může vidět jeden výbuch v jaderné elektrárně a požár jednoho vlaku, které se udály minulý týden:

http://www.abc.net.au/news/2015-05-10/us-authorities-say-no-danger-after-nuclear-reactor-shutdown/6458538

http://america.aljazeera.com/blogs/scrutineer/2015/5/6/new-bomb-train-rules-go-boom.html

Zdroje z Pentagonu nám oznamují, že občanská válka je možná právě mezi vojáky Spojených států a armádami žoldáků, které budou vypláceny chazarskou mafií. Různé rozhovory a tlachání v chazarských propagandistických médiích, které se vztahují k operaci “Jade Helm”, jsou řízeny tak, aby naváděly Američany věřit tomu, že jejich vlastní vojáci jsou jejich nepřátelé. A navíc Chazaři vyhrožují, že členové ISIS (Izraeli Secret Inteligence Service – Izraelská tajná služba) jsou už na území Spojených Státu připraveny dělat problémy.

Poslední ekonomické indikátory ukazují, že ekonomika Spojených států se propadla v dubnu 2015 do propasti, která je ještě vetší, než ta, kterou jsme mohli zažít po pádu Lehman&Brothers v roce 2008.

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-06/us-macro-data-has-never-collapsed-fast

Chazarská mafie také neustále posílá večírkové výhružky, že “se zhroutí” právě nastupující trhy. Timoteo Adams, šéf Institutu mezinárodních financí, který reprezentuje největší banky na světě, poslal tuhle vyhrůžku v této nynější následující zprávě:

http://www.telegraph.co.uk/finance/markets/11581820/Liquidity-drought-could-spark-market-bloodbath-warns-IIF.html

Nicméně všechny vládní zdroje, jak ze Spojených států, tak z Asie říkají, že většina těchto bank by měla být namísto vyhrožování dávno zavřena, protože právě ony jsou reprezentanty systému zotročování Babylonským dluhem, a právě ony jsou tou sítí, která se demontuje za účelem osvobozeni humanity.

V Kanadě bylo také jedno takové velmi viditelné znamení minulý týden. Tamní Canadian Broadcasting Corporation přenášela na národní úrovni jeden velmi detailní program o jednom vítězném požadavku, ačkoliv byl vůči němu vznesen odpor, který by měl posílit Kanadskou banku, aby přerušila svá spojení s finančními oligarchy v zahraničí a vrátila svůj původní mandát na vytváření peněz bez úroku do rukou vlády. Jinými slovy je docela možné, že se Kanadská banka promění v novou vládní instituci a ne v nástroj chazarských mafiánů.

http://www.cbc.ca/player/News/Business/The+Exchange+with+Amanda+Lang/ID/2666703865/

Situace na Středním východě se pro chazarskou mafii rovněž mění k horšímu . Pentagon se spojuje s Iránci proti sionacistickému chazarskému režimu. Zdroje z japonské rozvědky stejně tak jako i z Pentagonu praví, že se očekává nějaký druh konečného střetnutí ještě než se situace v zemi uklidní. Vláda Saudské Arábie se také probouzí do nové reality a může tak přerušit svá tajná pouta s Izraelem v pokusu udržet si moc, říkají zdroje. Nicméně Izraelci, stejně jako Arabové, už použili nukleární zbraně proti Sýrii i Jemenu, takže je neodvratný nějaký typ odplaty. Očekává se, že turbulence v regionu bude nějaký čas pokračovat.

Také přijdou nějaké problémy na Korejský poloostrov, protože – aspoň podle jednoho vysoce postaveného člena japonské rozvědky – jednou z  nejzatvrzelejších pevností kabaly je právě Jižní Korea. Sdělil, že její negativní postoj ke sloučení Korejského poloostrova mírovou cestou znamená, že se musí nějakým způsobem začít válka mezi Jižní a Severní Koreou. Předběžný scénář pro Rusko, Čínu a Pentagon by vyžadovalo vyhrožování ze strany Ruska a Číny, které by volaly po totální válce, aby se tak zabránilo armádě US dislokované v Jižní Koreji, aby šla na pomoc během sériového útoku raketami na Soul. Po několika trestných útocích na Pyongyang by jedna střela dopadla na Japonsko. Podle tohoto zdroje pak tato střela bude použita jako výmluva pro započetí akce americké armády jako mírotvůrce a posílit tak sjednocení obou Korejí. A nakonec řekl, že silný muž Severní Koreje, starší bratr Kim Yong Una, Kim Jong Nam, by se proměnil ve vládce sjednocené Koreje. Zdroje z královské korejské rodiny jsou ve shodě s námi v tom, že režim Jižní Koreje se proměnil ve zkorumpovaný a že se řítí do vážných problémů.

Různé zdroje se shodují na tom, že situace v Japonsku se vyvíjí do nějaké radikální změny. Premiér Shinzo Abe se udržuje u moci jen proto, že se nenašel žádný adekvátní náhradník. Nicméně, podle toho, co říkají různí vlivní japonští lidé, Abe byl otráven a může být zavražděn v jakémkoliv momentě, a proto Abe bude číst, co mu napíšou a strčí před nos, aby si tak zachránil život. Jeho nynější chování ve Washingtonu však jen podnítilo další kampaň na jeho sesazení. To lze vidět například z událostí v TV, kde programy, které přenáší národní kanál, odvysílaly také to, že nukleární neštěstí 3/11/2011 (Fukushima) a tsunami byl jaderný teroristický útok na Japonsko.

Odvetou byla také sionacistická ponorková základna na Nove Guinei, odkud byl koordinován nukleární útok tsunami na Japonsko 11-3-2011 (Fukushima). Byla čtyřikrát bombardována s velmi silnými protibunkrovými trhavými bombami, jak nám sdělily naše zdroje v Pentagonu. V propagandistickém tisku se to rozšířilo jako čtyři zemětřesení.

A navíc se národním deníkům nepodařilo dostat autorizaci ke čtení dokumentu transpacifické smlouvy (TPP) a to včetně člena japonského parlamentu. To, že tato událost je ve všech národních periodikách a TV programech, je jasnou známkou toho, že nikdo v Japonsku nedovolí, aby otrocký Abeho režim šoupnul tuto TPP dohodu jako krk připravený k sání pod Japonce. Rodina Rockefellerů již z Japonska odešla, což znamená, že Abe a jemu podobné loutky nemají žádnou skutečnou podporu. To lze vidět velmi jednoduše na událostech, kdy japonské operace Citibank se prodaly a ropné Rockefellerovy společnosti už také opustily zemi.

A nakonec Rusko zorganizovalo velkou vojenskou přehlídku na oslavy svého vítězství v 2. světové válce proti nacistickému Německu. Zajímavé na tom je to, že se také zúčastnili vojáci Číny, Indie, Srbska, Kazachstánu, Běloruska, Mongolska, Arménie, Tadžikistánu, Kirgizstánu a Azerbajdžánu. Toto je jasným vzkazem těm, kdo by zamýšleli nějaké další provokace na Ukrajině proti Rusku, že by to vyprovokovalo celosvětovou válku. A Pentagon není ochotný napadnout takovou koalici jen proto, aby pomohl ukrajinským sionacistům.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/