Benjamin Fulford 2.6.2015:  BITVA O PLANETU ZEMI POKRAČUJE.
Bitva  o  panetu  Zemi  pokračuje  se  změnami režimů,  nukleárním  vyhrožováním, bezprostředním  finančním  kolapsem,…atd.

02.06.2015 17:25

26-05-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Někdy to vypadá, že se zprávy opakují. Jestliže to zní jako opakování, tak je to opakovaní. To je to, co se teď děje ve zprávách, které se mohou shrnout do několika málo opakujících se schémat:  Řecko vyhrožuje s nezaplacením, Ukrajina vyhrožuje s nezaplacením, Spojené státy zase zůstaly bez peněz, další falešné střílení ve Spojených státech (tentokrát ve Waco), Čína a Japonsko odhalují lehce odlišné věci o historii toho druhého, a jako pokračování si piloti, kteří přelétávají nad nejasnými ostrovy (katastrálně), si ukazují prsty  jeden na druhého;   šíité, sunnité, židé a žoldáci, kteří se snaží být muslimové, dělají hrůzné věci, nebo jsou oběťmi hrůzných činů,  Severní Korea vystřelila jednu raketu..atd..atd..

A ve světě nezávislých zpráv je to tak nějak podobně. Masivní uvězňování elitních kabalistů už se přibližuje, nový světový finanční systém už je vyhlášen a jeho šek  je již  v poště,  UFO už přistálo, konec světa je blízko, president Obama je muslim, který cestuje v čase…atd.

Když si toto všechno uvědomíte,  je pochopitelné, že mnoho lidi se bez přestání ptá, zda už bude konečně někdy vůbec nějaká opravdová, reálná změna.

Věc se má totiž tak, že ve skutečnosti právě procházíme velmi pomalou změnou, která ale je nicméně tektonickou (p.pr.: změna položení základních desek) v tom smyslu, v jakém se odehrává vedení této planety. Pozorování imploze starého systému připomíná pohled do odpadní výlevky:  očividně se pořád točí a točí, a pak vzápětí zmizí. Pamatujete si na pád Sovětského svazu? Vypadalo to, že je to natočeno přes pomalou kameru, ale nakonec to všechno proběhlo, a zdá se, že se vše odehrálo během  jediné noci.  Situace Řecka  je například jedním z takových  problémů,  kdy se kousek po kousku cesty nakopává plechovka ležící na cestě. Ukrajina neplatí za plyn, nicméně hospodyně pořád vaří na plynu.  Tyto situace pravděpodobně dojdou svého vrcholu, nicméně asi ne dříve,  než na podzim, protože důsledky (kolapsu západního finančního systému) budou tak obrovské, že se dělá všechno možné, aby se všechny věci co nejvíce zpomalily.

V tomtéž  čase také probíhají na vysoké úrovni tajná vyjednávání, kde se snaží všichni dojít vzhledem k těmto vyhroceným problémům  k nějakým dlouhodobým dohodám. Minulý týden bylo mnoho schůzek. Jednou z nich bylo setkání representantů  Červeného Draka a Společnosti Bílého Draka.  Další bylo mezi Společností Bílého Draka a představiteli rodiny Rothschild.

Zástupce Červeného Draka přišel s konkrétními návrhy tří typů nových energetických technologií. Detaily těchto technologií nemohou být ještě zveřejněny díky naší smlouvě o důvěrnosti těchto informací. To, co můžeme sdělit, je, že jedna byla termická, druhá solární a třetí jaderná. Každá z nich by mohla rychle změnit pravidla hry, jestliže by BYLY REALNÉ.  A opět se ale neukázal žádný přístroj, takže až do té chvíle, než japonští výrobci udělají to, co mají, musíme konstatovat, že mluvit je sice zadarmo, ale abychom mohli věřit, musíme to vidět. Lidé od Červeného Draka chtěli rovněž  nějaké zafinancování, ale řeklo se jim, že finance budou, až technici, kteří na tom pracují, předloží nějaké důkazy, že ta technologie funguje.

Rozhovory s representanty  Rothschildů  byly více konkrétní a také detailní, a spočívaly v návrhu nahradit současného japonského premiéra, Rockefellerova vazala,  Shinzo Abeho   Ichiro Ozawou,  politickým veteránem, který se střetl s Rockefellerem po první válce v Zálivu. Jeden japonský levičák nezávisle kontaktoval Společnost Bílého Draka,  aby sdělil, že Číňané také podporují Ozawu. A oba dva zdroje také sdělily, že Abe rovněž podporuje Ozawu  jako svého nástupce.

SBD uvedla, že by podporovala vládu Ozawy, jestliže by naplňovala následující podmínky:

Znárodnění japonské banky a tištění a ražení vládní měny.

Jednou provždy odpustit písemným prohlášením všechny japonské dluhy, jak veřejné, tak soukromé.

Vrátit všechna finanční japonská aktiva, která byla zákonně obdržena kabalou.

Odstranit všechny substance zapříčiňující rakovinu a neplodnost ze všech produktů denní spotřeby.

Být v souladu s vytvořením mezinárodní plánovací agentury a podložit ji 7 mld. japonských dolarů ve veřejných i soukromých holdingových firmách a v cizí měně.

Vláda Ozawy by také souhlasila s pokračováním a rovněž upevňováním spojenectví Japonska s Pentagonem  a US agenturami,  jestliže se ovšem agentury Spojených státu omluví za válečné zločiny, kterých se dopustily na japonském a německém obyvatelstvu během 2. světové války (zatím se za válečné zločiny omluvili jen zoufalci).

V každém případě se zdá zřejmé, že vazal  Shinzo Abe  má již novou skupinu kontrolorů.  Největším znamením je současná změna japonské zahraniční politiky vůči Číně. Delegace 3000 japonských hodnostářů, včetně lokálních i národních, průmyslníku, atd.. přijelo do Číny minulý pátek na nejdůležitější ze všech návštěv za posledních 15 let. Všichni byli velmi vřele přijati čínským prezidentem Xi-Jinpingem.

http://news.xinhuanet.com/english/2015-05/25/c_134267799.htm

Je nicméně evidentní, že se něco velmi zásadního změnilo ve vztazích mezi Japonskem a Čínou,  přestože  se Chazaři snaží neustále nafukovat bolavé body jak historické, tak teritoriální.

Armáda Spojených států má agresivní postoj proti záměrům  Číny  změnit se v regionálního zabijáka, a počítá s většinovou podporou čínských sousedů, kteří také sdílí zájem udržet Čínu  laskavou. Nicméně,   dokud Spojené státy nedosáhnou znárodnění  Společnosti Federálních Rezerv  a nezačnou vydávat bankovky  Ministerstva financí US, které by nahradily dolar, jenž už není americký, –  do té doby by si armáda Spojených států měla uvědomit, že je nemožné jít s vážným záměrem do rvačky s Čínou,  když oni sami jsou Čínou financováni.

Čína tak udělala obrovské akce v Jižní Americe, starém známém zadním dvorku Spojených států, když se minulý týden Xi-Jinping  představil v Brazílii s více než 50 miliardovým financováním. Vlády Jižní Ameriky vidí jako výhodnější a rozumnější čínské infrastrukturní projekty, když Spojené státy v těchto zemích stále vyvolávají nepokoje a snaží se vyprovokovat státní převraty.

Američané chtějí nějak zmírnit čínský vliv v Jižní Americe tím,  že poopravili své vztahy s Kubou, ale jihoamerické země se už velmi dobře naučili mantru asijských barových holek: “nejsou peníze, není med”.

Ještě  překvapivější, než události v Jižní Americe  a Japonsku,  je pro Spojené státy rostoucí hnutí za nezávislost ostrovů Sandwich, neboli Hawaj.  11. května po prvé v historii OSN  jedna země, člen OSN, Pákistán, vysvětlil, že Hawaj ve skutečnosti nikdy nehlasovala pro to, aby se proměnila v část Spojených států,  a stala se z ní, tedy prakticky vzato, ilegálně okupovaná kolonie. Armáda Spojených států má životně důležité základny na těchto  ostrovech  a udělali by opravdu dobře, kdyby se zapojili do hnutí za nezávislost Hawaje s tou podmínkou, že by tam základny mohly přetrvat.

Také v Evropě dostala chazarská kabala další velkou ránu. Polsko právě zvolilo prezidenta, který byl součástí frakce, která byla s největší pravděpodobností vyvražděna chazarskou kabalou také, a to při známém leteckém neštěstí ve Smolensku v r. 2010. Tady je to, co říká wikipedie o této nehodě:

“Prezident Polska Lech Kaczynski,  generální náčelník štábu polské armády, a jiní vysocí polští důstojníci,  president Národní polské banky, sekretář ministra zahraničních věcí Polska,  funkcionáři polské vlády, 18 členů polského parlamentu,  vysocí členové polského kléru,  rodinní členové obětí masakru v Katyni byli na cestě z Waršavy,  aby se zúčastnili pietní akce u příležitosti 70tého výročí masakru”.

http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Polish_Air_Force_Tu-154_crash

Všechny tyto osoby zemřely ve chvíli, kdy polská vláda zaujímala postoj tvrdé linie vůči euru a měla tendenci devalvovat polský zlotý. Tato politika po nehodě, která vyměnila vládu, se změnila. Nynější zvolený polský prezident Andrzej Duda byl oficiálním pomocníkem prezidenta, jenž při nehodě zemřel. Duda si vzpomíná, že dva dny před tímto fatálním letem  “mu prezident sdělil, že se právě děje generační změna, a že by to měl být Duda a jeho společníci, kteří dále ponesou zodpovědnost za svou zemi.”

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/polands-new-president-andrzej-duda-heralds-shift-to-the-right-10273812.html měsících.

Za tím vším však chazarští mafiáni, kteří pokračují s vytvářením problému na Středním východě, zesilují své hrozby a rétoriku. Minulý týden vyhrožovali tím, že zničí se svou pseudo–muslimskou armádou ISIS  kulturní relikvii nevyčíslitelné hodnoty – Palmyru v Sýrii. Taktéž vyhrožovali s přelety nad iránskou ambasádou v Sýrii, než tuto vyhrůžku stáhli, když se jim připomnělo, že jako odplata bude zničen Tel Aviv. Pentagon upozornil Izraelce, že jejich arzenál 200 nukleárních hlavic by nebyl dostatečný na zničení světa, ale že by stačila jen jedna nukleární hlavice na zničení Izraele.

Chazarské úmysly a tendence začít občanskou válku nebo masové nepokoje uvnitř Spojených států  také kolabují jeden za druhým skutečně ukázkově. Nejnovější událostí byla cyklisticko-motorkářská přestřelka,  samozřejmě, že falešná a sehraná ve Wacu, Texas. Všichni cyklisté-motorkáři měli nové vybavení a nová kola a motorky.  No, já nevím, ale všichni opravdoví cyklisté a motorkáři, které  jsem kdy viděl, nejsou absolutně tak čistí a naleštění, jako by právě vyšli z nějakého obchodu s fungl novými oděvy. Také tyto společnosti krizových herců by už měly vylézt ze skříně a začít si nechat házet drobné do klobouku za své pouliční teátry.

Jak můžeš vidět, na toaletě historie se právě zatáhlo za splachovadlo.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

 

Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/