Bc. Eva Kalivodová Štichová, léčitelka, kartářka, lektorka, zakladatelka Akademie Křídla Andělská

Zabývá se léčením, výkladem tarotových karet, harmonizací čaker, karmickým zatížením, regresí, intuitivním písmem, prací se siderickým kyvadlem, minulými životy, meditacemi a pomocí skrze mandaly. Pořádá přednášky, kurzy a workshopy.

Založila Akademii Křídla Andělská v Praze, kde zároveň lektoruje spolu se svými kolegy a dále pak pracuje se svými žáky i po ukončení jejich studia.

Web: www.kridlaandelska.cz

e-mail: info@kridlaandelska.cz

Tel. 721 996 850

Adresa: VINOHRADSKÁ 1899/112, PRAHA 3, 13000

AKADEMIE KŘÍDLA ANDĚLSKÁ

Akademie Křídla Andělská je duchovně zaměřená škola, která klade důraz na práci s klienty na všech úrovních vše v souladu s Universem. Studium přináší nové informace z různých duchovně laděných oborů, následně je propojuje a vede dál k uceleným poznatkům, názorům směrem ke klientovi. Cílem Akademie je naučit, předat a propojit duchovně zajímavé obory, které budou moci následně sami studenti používat nejen ve svém osobním životě, ale taky využívat jako profesi na své cestě životem.

  1. ROČNÍK

Výklad tarotových karet ● Intuice – cesta k úspěchu ● Intenzivní kurz práce s energií ● Harmonizace čaker ● Andělské meditace ● Práce se siderickým kyvadlem – geopatogenní zóny, zdravotní diagnostika ● Nabíjení předmětů ● Meditace – poznání a vedení práce s energiemi ● Čištění prostor ● Ochrana ● Energetické úrovně ● Mrtvé duše – jak ji poznám, co dělat, jak ji odvést ● Nilský kříž a keltská spirála ● Praxe a práce v terénu

Výuka je směřována k získávání informací z různých oborů duchovních věd, které jsou přípravou na propojení v dalších ročnících pro výuku dalšího oboru. Všechny předměty jsou vybírány tak, aby každý člověk měl možnost pracovat sám na sobě, vzdělávat se i v případě, že se těmto duchovním vědám nechce věnovat profesionálně.

  1. ROČNÍK

Tarotová numerologie – základní, partnerská, společenská, určení data svatby, důležitého jednání ● Intuitivní písmo – otevření prostoru pro kontakt s průvodcem a komunikace ● Práce média – kontakt se zemřelými ● Zářiče ● Mandaly jako terapeutický nástroj ● Meditace – sny, vize představy ● Andělský seminář – Andělská hierarchie, principy, očista aury, tras, meditace, léčení ● Mimosmyslové vnímání ● Sebepoznání ● Zákon přitažlivosti ● Symbologie ● Praxe a práce v terénu

Studenti získávají podrobnější informace v propojení jednotlivých duchovních směrů s tím, že se je učí používat v praxi. Dokážou hlouběji nahlédnout do podstaty věci z více směrů, doporučit směr výchozí u daného problému. Ať už se jedná o zdravotní stav či zcela racionální překážku, studenti umí najít příčinu a můžou ji rozmotávat, pomoci tak sami sobě i ostatním. Dále se učí novým oborům, které propojují již s nastudovanými v praxi.

  1. ROČNÍK

Regrese ● Progrese ● Inkarnační regrese ● Minulé životy ● Karmická numerologie ● Autogenní trénink ● Živly ● Psychografie ● Léčebný systém Shamballa – 1024, 2002, 3110, 12D ● Astrotarot ● Runy ● Práce s energiemi ● Jemnohmotná těla ● Su-jok ● Řeč těla – neverbální komunikace ● Komplexní vedení práce s klientem ● Principy práce – osobní konzultace, přednášky, kurzy, semináře, workshopy ● Andělské meditace – vedení, rozbor – čtení symbolů ● Práce a praxe v terénu

Třetí ročník studia je zaměřený na komplexnost. Sami studenti již cítí, kterému oboru nebo propojení více oborů by se chtěli věnovat a jsou připravováni tímto směrem hlouběji. Ke každému studentovi se přistupuje individuálně. Škola napomáhá podrobnému poznání a uchopení naučeného a připraví tak každého jednotlivce na jeho životní cestu.

  1. ROČNÍK

Karmické zákony ● Totémové zvíře – co to je, proč ho aktivovat, k čemu ho využít, použití v běžném životě, při duchovní práci, meditace ● Karma – zjištění jednotlivých hladin a práce s nimi ● Astrální cestování – orientace, vstup, pravidla ● Andělská Kvantová Cesta – duchovní růst, léčení ● Andělská Kvantová Cesta – odbloky, transformace ● Andělská Kvantová Cesta – regres, minulé životy ● Karma – předávání karmické informace, práce karmy v průběhu života ● Astrální cestování – minulost, přítomnost, multidimenzionální návštěva

Poslední ročník studia je zaměřený na propojování učiva ze všech ročníků a uvedení jich do praxe spolu s dalšími novými obory, které jsou podrobně probírány k dané osobě, poté k dalším osobám, klientům atd. Studenti se učí rozpoznávat i malé nuance, které je můžou v léčení posunout dále, rychleji k cíli.

Studium probíhá jednou měsíčně v sobotu od 10 do 18 hodin. Výuka na Akademii probíhá od října do května, vždy jeden víkend v měsíci, v rozsahu 16 celodenních lekcí. Podrobné informace o výuce jsou uvedeny v rozvrhu Akademie.

Kurzy lze absolvovat i jednotlivě.

Vinohradská 1899/112, Praha 3, 13000