ASTRONAUT Z MISE APOLLO 14: „ANO, JE TO PRAVDA… VE VESMÍRU NEJSME SAMI, PŘICHÁZEJÍ K NÁM UŽ DLOUHO!”
Dr. Edgar Mitchell je muž s mnoha zkušenostmi. Nejen že byl 6. mužem, který stanul na měsíci, je také bývalým kapitánem Amerického námořnictva, spisovatel a profesor.

Má bakalářský titul v oboru vědy z univerzity Carneige Mellon, absolvoval postgraduální studium vědy na Americké námořnické univerzitě a má dokonce doktorský titul aeronautiky a astronautiky z MIT. Obdržel několik čestných titulů ze státní univerzity v Novém Mexiku, z univerzity v Akron, nebo z Univerzity Embry-Riddle.

Je zakladatelem Noetické vědy a spoluzakladatelem asociace vesmírných badatelů. Patří mezi zcestovalé, má kontakty s lidmi z NASA, z armády a z akademických kruhů.

Dr. Mitchell na níže uvedeném videu dává rozhovor do nového dokumentu Sirius. Tento dokument režíroval Dr. Steven Greer z Dislosure Project a režisér Amardeep Kaleka, který zdůrazňuje existenci UFO/mimozemských fenomenů a jejich technologický dopad. Nezapomínejme, že změnu nepřináší sama technologie, změna přichází od nás samých.

V rozhovoru Dr. Mitchell dosvědčuje, že UFO a mimozemská existence jsou skutečné.

„Ano, je to pravda… ve vesmíru nejsme sami, přicházejí k nám už dlouho.”

„Mám tu čest být jedním z těch, kteří věří, že naše planeta byla navštívena a že fenomen UFO je skutečný.”

End the UFO/ET Disclosure nonsense! from Gerard Aartsen on Vimeo.

 

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7043-astronaut-z-mise-apollo-14-ano-je-to-pravda-ve-vesmiru-nejsme-sami-prichazeji-k-nam-uz-dlouho